Çözüldü Bana açılan kızla ne yapmalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Dün gece 2-3 gibi bir sınıf arkadaşım ile konuşurken beni sevdiğini söyledi, ama çok da utandığını söyledi. Ben ise şaşırdım biraz. 'Perşembe nasıl yüzüne bakacağım, çok utanıyorum. Yüzüm kızardı. ' Dedi. Ben biraz şaşırdım tabii, ondan beklemiyordum. Kıza duygusal bir şey hissetmiyorum, ama oldukça da güzel ve çekici bir kız. (Kendi görüşüm tabii, kişiden kişiye değişebilir. ) Bu durum karşısında ne yapmalıyım? Arkadaş mı kalmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ona zaman ver ki seni sevmekten sıkılsın ;) Hayatım boyunca hep böyle olmuştur. Zaman verirsen zamanla giderler. Üniversiteyi bekle :)
Dün gece 2-3 gibi bir sınıf arkadaşım ile konuşurken beni sevdiğini söyledi, ama çok da utandığını söyledi. Ben ise şaşırdım biraz. 'Perşembe nasıl yüzüne bakacağım, çok utanıyorum. Yüzüm kızardı. ' Dedi. Ben biraz şaşırdım tabii, ondan beklemiyordum. Kıza duygusal bir şey hissetmiyorum, ama oldukça da güzel ve çekici bir kız. (Kendi görüşüm tabii, kişiden kişiye değişebilir. ) Bu durum karşısında ne yapmalıyım? Arkadaş mı kalmalıyım?
Vay beeh ne aşıklar var 🤣 şans ver reis onu bulamayanlarrda var...

Bu duruma şaşırıp kafanın karıştığını, duygusal anlamda bir şey hissetmediğini ama beğendiğini ona belirtmek şartıyla biraz flört edersin. Baktın olacak gibi değil durumu tekrardan anlatırsın.

Bu duruma şaşırıp kafanın karıştığını, duygusal anlamda bir şey hissetmediğini ama beğendiğini ona belirtmek şartıyla biraz flört edersin. Baktın olacak gibi değil durumu tekrardan anlatırsın.
Evet hocam sanırım tam da bunu yapmak istiyorum. Bugün konuşacaktım kızla ama malum lise, nefes aldırmadılar. Dedikodu çıkarıp durdular yok çıkıyor muşuz yok ben otobüste minibüste elini tutmuşum vb.
Yarın mümkün olursa konuşacağım. Kıza sordum dedikleri doğru mu diye (bilerek) hayır, tabi ki öyle bir şey demedim. Uyduruyorlar dedi.

Evet hocam sanırım tam da bunu yapmak istiyorum. Bugün konuşacaktım kızla ama malum lise, nefes aldırmadılar. Dedikodu çıkarıp durdular yok çıkıyor muşuz yok ben otobüste minibüste elini tutmuşum vb.
Yarın mümkün olursa konuşacağım. Kıza sordum dedikleri doğru mu diye (bilerek) hayır, tabi ki öyle bir şey demedim. Uyduruyorlar dedi.
Kuru gürültüleri iplememek lazım tabi. İyi şanslar dilerim..

Kuru gürültüleri iplememek lazım tabi. İyi şanslar dilerim.
Teşekkürler hocam da bildiğiniz gibi lise hormonları ile yönetilenler mekanı olduğundan pek öyle olmuyor ya. Cuma günü 20 kişi toplanıp ''damat dayağı'' attılar. Halbuki tek yaptığım az buz sohbet etmekti. Rahat bırakmıyorlar ki.
Parmağında oynatabilir dikkatli ol. Bu işleri oyuncak sanıyor ergen kızlar. Bizim sınıftaki kızın yaşından büyük eski sevgilileri var ortalık malı olmuş artık.
Vay beeh ne aşıklar var 🤣 şans ver reis onu bulamayanlarrda var...
Arkadaşlar bitti. Buraya kadarmış. Bir arkadaşı ile kavga ettim bugün (kız) herkese laf atıp vuruyordu tam toxic idi. Bugün de aynısını yaptı ve gözüm döndü, kontrol ve mantığımı yitirdim. Derste ayağa kalkıp gürleyip estim. Neymiş öyle bir şey mi demiş alınıyormuşum. Allahtan hoca dedi kız haksız biliyorum onu, git idareye şikayet et dedi. İdare de benimle sorunu olmadığı için aynen şunu dedi, "Bak kızım ortalaman 36 tabi bu şeylerle uğraşırsın. Eğer şu çocuk (burada yanımdaki arkadaşımı işaret etti, şahitlik yapmak için gelmişti ve 1-2 kere şikayet almıştı.) gelseydi ikinize de ceza verirdim (burayı pek hatırlamıyorum, %90 ceza demiştir.) ama şu çocuk (beni işaret etti) bana 1 kere bile gelmedi. Ben bu çocuğun 1 yanlışını görmedim. (Burada annesini aradı, pazartesi okula gelmesini istedi. Sonra kıza dönüp "Senin bir sınıfını değiştirelim, bunları başka sınıflarda yap biraz da." dedi. Sonra sınıfa gönderdi. Bundan sonra X (malum kız)'in kardeşi geldi ve "hellhunter X dedi ki bir daha konuşmasın benimle." Bundan sonra çıkışta kızın yanına gittim ve "2 dakika konuşabilir miyiz?" dedim yumuşak bir sesle. "Şu anda yanımda annem var, Instagram'dan konuşuruz." dedi. Ben de tamam dedim. Ama Instagam'dan konuşurken sanki gerçekten o değil gibi konuşuyordu. Umursamaz bir tavrı vardı ve her sorumdan kaçıp konu değiştiriyordu. Üstüne gittim bilerek, neden dedim. "Çok merak ediyorsun" gibi saçma şeyler söyledi. Sonra ona 1 ocak tarihini hatırlattım (ki bilirsiniz, beni sevdiğini söylediği gün.) ve bana "Boş işler artık. Boş artık boşş :D :D :D" dedi. Tabi burada :D yerine gülme emojisi attı. Ben de "Bekle 1 dk. o zaman." dedim. Whatsapp'a girip anında mesajları sildim ve silerken SS aldım. Acımadan bir çırpıda sildim. Ve SS'i attım. "Sil faydası ne. Bana atmana bile gerek yok :D :D (yine gülme emojiisi)" dedi. Ben de şu parçayı atıp
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"Görüşmemek üzere, elveda o zaman." deyip engelledim.
Ona zaman ver ki seni sevmekten sıkılsın ;) Hayatım boyunca hep böyle olmuştur. Zaman verirsen zamanla giderler. Üniversiteyi bekle :)
Hocam en iyi cevap seçtim çünkü öyle oldu resmen. İmkanım olsa 1000 tane beğeni atardım. Dinlemedim şans verdim zaman verdim ve öyle de oldu. Pişmanım ama kaybeden bu sefer ben olmayacağım inanıyorum, zamanla unuturum çünkü aşık değildim. Ama sınıfta tinerci tipli, nefret ettiğim bir şerefsizle gülerek konuşması biraz sinirime gitmiyor değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı