Bana iftira atıldı ve ne yapacağımı bilmiyorum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kanıt yok, yalancı şahit çok. Hay be böyle işin içine...

Bak ben de senin gibi sakin dürüst sessiz biriyim git hocalarınla konuş benim gibi bir insandan bunu yapmayı nasıl düşünebilyorsunuz falan de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama kanıt yok, bu arkadaşımız evden okuluna giden bir arkadaş ise ne kadar suçlansa da kanıt gerekli.

Şöyle arkadaşımdan bir örnek vereyim. Arkadaşım okuldan bir çocukla kavga etmişti falan öğrenciler araya girip ayırdılar kavgayı bitti falan ondan sonra arkadaşımla kavga ettiği çocuk disipline gitti uyarı aldılar olay bitti. Ama çocuğun dişi kırılmış hastaneye gittiğinde de kavgaya karıştım dediğinden dolayı işin içine polisler girmiş falan sonra işin içine polislerdir mahkemedir falan girince arkadaşım okuldan atıldı.

Hem mantıklı hem mantıksız. Şimdi diyelim yaptın kız gelip bu sefer tecavüz etmeye çalıştı derseler ne diyeceksin? Yani biraz mantıksız. @Bora22 deneme derim.

Kızlara değil erkekleri. 🤭
Kıza el kalkmaz.
Bu arada iyi ki inek kızlarla konuşuyorum. Yoksa vay halime.

Katılıyorum bizde de buna benzer bir durum olmuştu ve biri okuldan atıldı. Fen lisesi falan olması bir işe yaramıyor anlayacağınız.

Müdür bir daha olursa atacağız diyor. Konuyu kapatıyoruz ama kızlar iyice kurcalamakta.

Bak ben de senin gibi sakin dürüst sessiz biriyim git hocalarınla konuş benim gibi bir insandan bunu yapmayı nasıl düşünebilyorsunuz falan de.

Aslında inanamıyorlar, ama inanıyorlar gibi bir şey.

Hem mantıklı hem mantıksız. Şimdi diyelim yaptın kız gelip bu sefer tecavüz etmeye çalıştı derseler ne diyeceksin? Yani biraz mantıksız. @Bora22 deneme derim.

Benim demek istediğim kızlara değil, okul yönetimine dava açılması çünkü okul yönetimi hiçbir resmi kanıt yokken sadece ağız birliği ile söylenenlerle hareket ederse bu hatadır ama sınıfta arkadaşın lehine konuşacak bir kız yoksa sıkıntı elbette.
Bu tavsiyeyi verme sebebim aynı sınıfta bulunduğum bir adam olmayan mAh'luk kız arkadaşı ile uygunsuzca sınıfta hareketler yaptığı ve bunun üzerine okul yönetimi tarafından atılma derecesine geldiğinde babası avukat falan getirmişti okula ve adam olmayan mAh'luk paçayı yırttı ve sadece kız arkadaşı okuldan atılmıştı.

Sen de yalancı şahit ayarla o zaman erkekler arası örgütlenin. Ayrıca hiçbir kanıt yokken ses veya görüntü dosyası ağız birliği ile seni okuldan atamazlar, okul yönetimine iftira atıldığını ve kanıt yokken beni mağdur ettiğiniz için bir daha olursa dava açacağını söyle ayrıca kızların ailesi ile de konuşabilirsin.

Aslında inanamıyorlar, ama inanıyorlar gibi bir şey.

İster istemez yaparlar böyle sonuçta birçok kişi suçlamış. Ama ailenin bile inanmaması ve üstüne üstlük rehber öğretmeninin ailene senin hakkında kanıt olmadan bu kadar net ve kötü şekilde konuşması iyice sinirlendirdi beni. Sonuçta biz eğitimimizi bu insanlardan alıyoruz. Yazıklar olsun cidden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı