Bankalardan kredi alamıyorum

growss23

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen™ 5 5600X 3.7GHz (Turbo 4.6GHz) 6 Çekirdek 12 İş Parçacığı 32MB Önbellek 7nm AM4 İşlemci

GSKILL 8GB 3200MHz Bellek

MSI B450M-A PRO MAX Anakart

Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16GB

KINGSTON A400 240GB M.2 500-350MB/s SSD

HARKOON SHP-650 V2 650W 80+ EU Güç kaynağı
Meslek
Sinerji Bilgisayar Technician 🖥
Selamünaleyküm, 10 aylık bır şok market serüveninden sonra eniştemin yanına geçtim iş rahatlığı vs için 6K maas alıyorum. 19 yasındayım 14.500 TL'ye motor buldum inşallah alacağım ama bankalar bana kredi vermıyorlar. Nereden para bula bulurum? Ve bankalar neden bana kredi vermıyorlar? 6 ay vadeli ödeyeceğim bu arada.

Maaşınızı aldığınız bankaya şubeden başvurmayı denediniz mi? Kredi notunuz olmadığı veya olumsuz bir durum olduğu için başvurularınız onaylanmıyor olabilir fakat şubede yardımcı olabiliyorlar. Kredi kartı kullanarak kredi notunuzu oluşturabilirsiniz veya yükseltebilirsiniz.

Aleykümselam, kredi notu diye bir olay var ona bakman gerek, Findeks adlı uygulamadan bir kereye ücretsiz risk raporu ve kredi notuna bakabilirsin.

Hiç kredi kartı kullandınız mı? Cevabınız yok ise sebebi budur.

Böyle.

Dosya Ekleri

• kredi, 1.jpg
    kredi, 1.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 70
  • kredi 2.jpg
    kredi 2.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 66
Gecikmedeki borcunuz olumsuz bir durum. Borçlarınızı düzenli ödemeniz gerekiyor. Maaşınızı aldığınız bankanın şubesine gitmeyi denediniz mi?

Söyle biz maaşı yeni işte elden alıyoruz ben aldıgım maası direk bankaya artsam olmaz mı?

Söyle biz maaşı yeni işte elden alıyoruz ben aldıgım maası direk bankaya artsam olmaz mı?

Kredi kartı ödemelerini hesap kesimi ile son ödeme tarihi arasında düzenli bir şekilde ödemeniz gerekiyordu. Arada bunlarda aksama olunca malumun ilanı kredi notu düşüyor. Bankalar kolay kolay kredi vermez bu şekilde olursa.

Kredi kartını ödeyip kullanmasam kredi notum duzeltıktten sonra bankaya gidip basvuru yapabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı