Kredi kartı alamıyorum

• Konuyu başlatan Bran
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 901

Bran

Hectopat
300 günlük sigortam var ve halen devam ediyor. Buna rağmen hangi banka uygulamasına başvurursam başvurayım hepsi red cevabını veriyor. Nasıl alabilirim?

Garanti Bankası'ndan denemediysen yardımcı olabilirim.

Bankada birikmiş bir paranız var mıydı? Banka hem paranız olduğunu görmek ister hem de aylık kazancınızı bilmek ister.

Bana bankadaki paramın 2/3'ü kadar kredi sundular. Almadım tabi :) Hatta banka uygulaması 2 günde bir bildirim gönderiyor bana "tek tıkla XXX.XXX TL kredi cebinizde." Bankaya böbreğimi vermek istemediğim için büyük meblağlar çekmiyorum.

Bankada birikmiş bir paranız var mıydı? Banka hem paranız olduğunu görmek ister hem de aylık kazancınızı bilmek ister.

Bana bankadaki paramın 2/3'ü kadar kredi sundular. Almadım tabi :) Hatta banka uygulaması 2 günde bir bildirim gönderiyor bana "tek tıkla XXX.XXX TL kredi cebinizde." Bankaya böbreğimi vermek istemediğim için büyük meblağlar çekmiyorum.
Hayır zaten yetmediği için kredi kartı kullanmak istiyorum :)

Dostum telefondan yapma. Şubeye gitmen gerekiyor. Bak benim sadece 1 aylık sigortam var İş Bankasına gittim freelance çalışıyorum dedim 23K limitli kartım var şuan. Bugün ise Garanti 5K limitli verdi. 2-3 hafta sonra limit yükseltebilirsin dedi kadın.

Yeni konular

Geri
Yukarı