Bannerlord alınır mı?

Kaç saat sürdü bitirmek? Ben hileli şekilde anca Sarranid'i aldım, çok zor.

:D Witcher 3 kaldırır mı acaba?

Hocam önceden korsan oynuyordum onda yaklaşık 700 800 satim vardı güncelleme gelmeyince bende satın aldım 1 haftada zorlarsanız bitirirsiniz tabii ben hep CTRL+h ye bastığım için çok zorlanmadım :D.

Hocam önceden korsan oynuyordum onda yaklaşık 700 800 satim vardı güncelleme gelmeyince bende satın aldım 1 haftada zorlarsanız bitirirsiniz tabii ben hep CTRL+h ye bastığım için çok zorlanmadım :D.

Hocam 700 saat çok uzun, ben 200'den sonra sıkılırım(İyi ki korsan yükledim :D). Zaten keyfini aldım oyunun tadı kaçmadan zirvede bırakayım :).

Warband'da yaklaşık 200-250 saatim var. Bannerlord'u çıktığı gibi aldım. 130 saat falan oynadım. Bence alınır çok güzel. İlk biraz modsuz oyna. Sonra mod koyarsın. Çok güzel modlar var.

Warband'da yaklaşık 200-250 saatim var. Bannerlord'u çıktığı gibi aldım. 130 saat falan oynadım. Bence alınır çok güzel. İlk biraz modsuz oyna. Sonra mod koyarsın. Çok güzel modlar var.
Hocam ben Warband'ı ilk çıktığından beri oynuyorum bu kadar güzel bir oyun olamaz ya. Kaç senesinde çıktı 2011-2012 gibi bir süredeydi sanırsam. Çok güzel oyun. Eskiden hep easy de oynardım şimdi %112 zorluk çok kolay geliyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı