Bannerlord karakter tasarımları bozuldu

Bilal58

Femtopat
Yer
Sivas, Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Bannerlord oynuyordum durduk yere bazı karakterler böyle gözükmeye başladı, oynarken oldu.

Ekran Görüntüsü (18).png

Yani bir tabir var ama tamamını yazarsam uzun süreli uzaklaştırılabilirim. Denir ya iki elle bir şeyi doğrultamadılar diye tam da bu durum için kullanılacak bir laf. 1 seneden fazla oldu 100 tane güncelleme yaptılar bir oyunu adam edemediler. Taleworlds cidden çok acemice bir iş yaptı. Warband'ın mod ekipleri bile daha profesyonel kalıyor oyunun yapımcılarının kıyasla.

Yani bir tabir var ama tamamını yazarsam uzun süreli uzaklaştırılabilirim. Denir ya iki elle bir şeyi doğrultamadılar diye tam da bu durum için kullanılacak bir laf. 1 seneden fazla oldu 100 tane güncelleme yaptılar bir oyunu adam edemediler. Taleworlds cidden çok acemice bir iş yaptı. Warband'ın mod ekipleri bile daha profesyonel kalıyor oyunun yapımcılarının kıyasla.

Kanka korktum vallahi bana sövecen diye hahahahahha dedim nerede hata yaptım.

Seninle alakalı değil konu zaten. Şu oyunun haline 1 senedir sinir oluyorum ondan patladım.

İnan bende çok sinir oluyorum ama çok seviyorum bende yeri ayrı bir yandan da hayal kırıklığı yaşadım çok kötü çıkardılar 1 senedir aynı halt o kadar beklemiştim çıkmasını kuşatma savaşları berbat heleki.

Yeni konular

Geri
Yukarı