Barış Özcan WhatsApp'ı silelim mi?

Videoyu izlemedim dislike de atmadım. Barış Özcan'ın merşrebi kendisinin 2013'te attığı twitle hanımın da Facebook performansıyla sabit. Aslında boş konular bunlar. İyi günler.
Evet kardeşim herkes "fat ücü", sana da iyi günler. Konudan çıkabilirsin.

Bilgiler zaten eskiden beri toplanıyordu. Farkında mısınız bilmiyorum ama ben ne zaman internette bir şey aratsam ertesi gün farklı farklı platformlarda o ürünün veya her neyse onun reklamlarını görüyorum. Örnek olarak birkaç gün önce i5 10400Fli bir sisteme bakmıştım her yerde i5 10400Fli sistem reklamları çıkıyor karşıma YouTube de bile. Kısacası bilgilerimiz zaten toplanıyor. Sırf WhatsApp bunu "bak hacı bilgilerinizi topluyoz haberiniz olsun" şeklinde düşünebilirsiniz. Demek istediğim sözleşmeyi kabul edince hiçbir şey değişmeyecek.

Google, reklam haricinde veri satıyor mu? İşliyor mu? (Bilgi amaçlı soruyorum.)

İsteyen silmez. Ben hem Telegram hem de Whatsapp kullanıyorum. Ne yapacak senin konumunu? Evine baskın mı yapacak? Yok efendim ondan sonra "Wötsap benim verilerimi çalıyor, hemen silecem." IBAN veya TC'ni alsın, TC'de Baba adın olmadan bir şey yapamazlar.
Ve baban kişilerinde kayıtlıdır...

Google, reklam haricinde veri satıyor mu? İşliyor mu? (Bilgi amaçlı soruyorum.)
Size şunu söyleyeyim: Microsoft, Windows 10 kullanan birinin bilgisayar kamerasına 51 saniyede erişebiliyor.
Cevap: Microsoft'ta çalışmadığım için bilmiyorum ama iyilik meleği olduklarını düşünmüyorum.

Size şunu söyleyeyim: Microsoft, Windows 10 kullanan birinin bilgisayar kamerasına 51 saniyede erişebiliyor.
Cevap: Microsoft'ta çalışmadığım için bilmiyorum ama iyilik meleği olduklarını düşünmüyorum.

Microsoft kameramı açarsa onları güzel bir sürpriz bekler.

Geri
Yukarı