'Barış Pınarı Harekatı' Sona Erdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır dönmez. Lütfen saçmalayın. Sen şimdi hiç oyunda mı kurmadın? CS:GO setup yüklüyorsun CS:GO oynatıyor. Çünkü Fallout 4 setup'ı değil. Yani bütün olay bilgisayara hangi setup'ı kurduğun ile alakalı. Sadace bu kelimeden bile her şeyi anlaman lazım. 👍
Şimdi sileceğim valla CS:GO'yu az kaldı🤣 Korsan kurup banlanacağım buradan da az sonra🤣

E gitmek istiyorsan çalışacaksın. Havadan vatandaşlık yağmıyor maalesef.
Aynen dostum. Mezun olup bir iş bulucam zaten hayırlısıyla milyonlarca universiteli işsiz varken. Ya da devleti yaliyip bir iş bulabilirim muhtemelen. Ben yalamaya başliyim o zaman dediğin gibi :)

Arkasını kapatmadığınız zaman hiç bir askeri gücü bitiremezsiniz, biz vurdukça onlar geri çekilecekti ve yuvalarına saklanacaklardı uygun vakit gelene kadar. Bu yüzden YPG/PKK'yı bitirmenin hayal olduğunu biliyorum.

Askeri harekat devam etse bunun finansını, yaptırımları, sonrası için gereken parayı Türkiye mali açıdan karşılayamaz, kaldıramazdı. Hedeflenen 32KM'lık bölgenin yarısına gelmeden harekat duraksar ve bir çok abi/kardeşimiz de şehit olurdu.

Bu yüzden yapılan anlaşma sonucunda ülke olarak bu sınavı başarıyla atlattığımızı düşünüyorum. Şu geçen kısa sürede hem siyasiler, hemde millet olarak çıkartılacak çok büyük dersler aldık. İnşallah umuyorum ki, unutulmaz bu harekat.

Herkese iyi akşamlar.

İşin kötüsü bahsi geçen güvenli bölgeye yapılacak konutlar daha sonrası oraya gitmeleri için sağlanacak teşviklerin masrafı yine bizlerin sırtından alınacak vergilerle olacak. İçimizdeyken vergilerle yeterince besledik birazda sınırda besleyelim demiş olduk. Yarın bir gün güvenli bölge tekrar güvensiz olduğunda sınırın dibinden ülkemize kaçmaları da kolaylaştı. Hayat içimizdeki mültecilere güzel onları bizim kadar dünyada düşünen yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı