Başakşehir 3 - Beşiktaş 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Selares kupa en geç sahibine geri döner. Merak etme bir değişsin siyaset ve imamoğlu gelsin alır o kupayı sizden. :D

Ülkede: Galatasaray Real Madrid'den 2-0'dan dönerken,
Fenerbahçe Chealsea karşısında 1-0'dan dönerken,
Beşiktaş Benfica karşısında 3-0'dan dönerken,
Trabzonspor CAS'dan ret alıp dönüyordu.

Bir şey diyeceğim. Aynı maçta skor 2-0'ken olan el pozisyon mu maçın kaderini değiştirir? Yoksa 0-0'ken Gedson Fernandes'in bariz kırmızısı verilmemesi mi? Pozisyon için söylersem bence de el yok. Ama 0-0'ken Gedson Fernandes'in bariz kırmızısı bu pozisyondan daha önemli.
2-1 biten maçta yenilen takımın penaltısı daha önemli. 😅

@Selares Kupa en geç sahibine geri döner. Merak etme bir değişsin siyaset ve İmamoğlu gelsin alır o kupayı sizden. :D
1634328239138.jpeg

@Selares Benim kuzende Fenerbahçe bırakacaktı 10 yıldır halen aynı diyor bu sene biz şampiyon olacağız diye. :D

Birbirinizi yemeyin zamanınıza yazık. Gidin EPL ligi falan izleyin gözlerinize iyi davranın biraz çünkü ligimizde futbolu , futbolculardan çok hakemler oynuyor.

@Leca Anlamıyorlar işte hocam ne yapalım. Bir Pelkas bir de 2011 kupayı gösterip kendilerini övüyorlar. :D Küçük düştüklerini bilmiyorlar halbuki.

@Selares Benim kuzende Fenerbahçe bırakacaktı 10 yıldır halen aynı diyor bu sene biz şampiyon olacağız diye. :D

Tuttuğun takımı mutlu olmak için tutuyorsan, tutmayacaksın. Seviyorsan bırakmayacaksın. Biz bu takıma gönlümüzü verdik. Bir 10 sene daha olamasak benim için hiçbir şey değişmez.
Evet, hakkettiği yerde olmayan bir kupa. Ama onun yeri o kupa ile değil de bizim sığmayan kupalarımız yerine konulacak merak etme.
1634328420210.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı