Başıboş hayvanlar uyutulmalı mı?

İnsan canı tehlike altındayken hayvan öldürmek günah değil. 10 milyon sokak köpeği varken gerekirse medyaya yansıtılmadan öldürülmeli bence. Ha bunu yapmıyorlarsa da evet, uyutulmalı.

İnsan canı tehlike altındayken hayvan öldürmek günah değil. 10 milyon sokak köpeği varken gerekirse medyaya yansıtılmadan öldürülmeli bence. Ha bunu yapmıyorlarsa da evet, uyutulmalı.

Uyutmak öldürmek demek zaten ilaç enjekte edilip ağrısız acısız bir şekilde ölmek sonra da hayvanı yakıyorlar zehirli olduğu için.

Ben sınava hazırlanan bir öğrenciyim. Bisikletim ile 7 kilometre yol gidiyorum. 7 de dönüş 14 km. Üstüne ders yorgunluğuda cabası. Dershane akşam 9'a kadar açık olduğu halde benim 6'da çıkmam gerekiyor çünkü akşam köpek sürüleri kol geziyor. Kimse dışarı çıkamıyor akşamdan sonra. Belediyeyi arıyoruz. Bizim mahalleden alıp diğer mahalleye bırakıyorlar köpekler 2 gün sonra geri dönüyor. Ben her akşam korkarak gelmek zorunda mıyım?.Sadece akşamda değil sabahları çocuklar korkarak dışarı çıkıyor hepsinin psikolojisi bozuldu.Mutlaka toplatılmalı veya uyutulmalı hem bu aralar kuduz vakaları çok konuşuluyor umarım toplanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı