Başıma sürekli kötü şeyler geliyor hissi

mythfr

Hectopat
Daha fazla  
Biraz absürt bir konu olabilir fakat sanki çoğu kötü şey başıma geliyor. Örnek verecek olursam Fitness'a gidiyorum, çoğu hareketi doğru formda ve yeteri kadar ağırlıkla yaparım ama bazı kişileri görüyorum adam resmen başka formda yapıyor. Yüksek ağırlıklarla. Sanki ona bir şey olmuyor bu şekilde yaptığı halde ama benim daha geçen hafta 2 dizde gitti sürtünme sesleri gelmeyi başladı. Ondan öncesinde sağ omuz sakatlandı ağrı yok ama ses var. Şimdi de sol kolum uyuşuk 1 haftadır ve geçmiyor. Çenem sıkıntılı, fıtık ve skolyoz desen var ne bileyim yine halime şükür ediyorum ama hep benim başıma geliyormuş gibi bir his var. Fıtık ve skolyoz için spora başladım 1 yıldır gidiyorum, ağrılarım büyük derecede dindi vücudum güzel bir hacim aldı ama bu sakatlıklar oldukça hevesimi kaçırıyor ve bir daha bu sporu yapamamaktan korkuyorum. Bunlar herkesin başına gelen şeyler mi böyle yoksa ben mi gereksiz yere kafaya takıyorum bunları?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen bir de benim başıma gelenleri gör. Bu kadar kötüysen spora gitme, zorla değil.

Geri
Yukarı