Oyun oynarken başınıza gelen komik bir anınızı anlatın

Metin2'den bir anımı anlatmak isterim: Sene 2010 ya da 2011 olması lazım. Oyundan bir adamla tanışmıştım ve kendisini kız olarak tanıtmıştı. İşte o zaman onunla sanal sevgili olmuştuk :D Bir ara vs atacağını söyleyip benim Dolunay Kılıcımı istemişti ve ben de kılıcı verdim. Sonra kendisinin erkek olduğunu, bir daha bu tarz şeylere enayilik edip inanmamam gerektiğini söylemişti. Uzaktan her ne kadar üzücü gibi gözükse de benim için iyi kötü bir deneyim olmuştu :D Her erkek çocuğu Metin2'yi kesinlikle oynamalı. Bu olay yaşandığında 16-17 yaşlarındaydım.

Ben bir defa CS:GO oynarken dibimdeki adama 150 negev mermisi harcadıktan sonra bıçak yememdi adamdan :p
GTA5'te polisten kaçarken ters yoldan gitmem lazımdı. Tam çıkacaktım araba çarptı. Zor kaçtım.

Metin2'den bir anımı anlatmak isterim: Sene 2010 ya da 2011 olması lazım. Oyundan bir adamla tanışmıştım ve kendisini kız olarak tanıtmıştı. İşte o zaman onunla sanal sevgili olmuştuk :D Bir ara vs atacağını söyleyip benim Dolunay Kılıcımı istemişti ve ben de kılıcı verdim. Sonra kendisinin erkek olduğunu, bir daha bu tarz şeylere enayilik edip inanmamam gerektiğini söylemişti. Uzaktan her ne kadar üzücü gibi gözükse de benim için iyi kötü bir deneyim olmuştu :D Her erkek çocuğu Metin2'yi kesinlikle oynamalı. Bu olay yaşandığında 16-17 yaşlarındaydım.
Hocam kılıcı nasıl bu kadar hızlı verdiniz :D siz cidden düşünüyordunuz o zaman.

@Aestrik orada eksik ekleme yapmışım. Kılıcı 1 hafta sonra vermiştim. Benle bayağı da konuşuyordu, çocukluk aklı işte :D İnsanın yaşadığı kötü şeyler, insanı geliştirir. Rahatlık içerisinde büyüyen birisi gelişme kat edemez.

Benimde 2 sene önce buna benzer bir olay başıma gelmişti. O zaman'lar Roblox'u fazla oynardım. Bir kızı trolleme için sevgili olmuştum. Ona hayvan kadar eşya vermiştim fakat 1 gün sonra beni arkadaşlıktan çıkarmıştı.

@Aestrik orada eksik ekleme yapmışım. Kılıcı 1 hafta sonra vermiştim. Benle bayağı da konuşuyordu, çocukluk aklı işte :D İnsanın yaşadığı kötü şeyler, insanı geliştirir. Rahatlık içerisinde büyüyen birisi gelişme kat edemez.
Şimdi olsa 12 yaşında olsa dahi vermezdiniz teknolojiyle yeni tanışan bir insanın kesinlikle bir cahilliği vardır.

Ben bir defa CS:GO oynarken dibimdeki adama 150 negev mermisi harcadıktan sonra bıçak yememdi adamdan :p
Valorant oynuyordum savunmadaydım ve rakip spike ı kurmuştu bende son kalan rakibi öldürdüm ve spike ı çözmeyi unuttum benim yüzümden kaybettik.

Hitman Absolution'da oldu.
oyunda bir striptiz kulübü gibi bir yere gidiyoruz orada da öldürmem gereken biri var belli bir süreden sonra özel bir yere gidiyor ve bir kadın ona dans ediyor eğer onlardan önce odaya girerseniz siz yokmuşsunuz gibi varsayıyorlar. Ben şahsen adamla beraber izleyip sonra da kafasına sıktım.

@Aestrik aslında o zamanlarda kaynaklanan ilgi eksikliği olduğu söylenebilir. İlgi eksikliği olan insan her şeyi yapar. İnsan sevilmek ve ilgilenilmek ister.

Yeni konular

Geri
Yukarı