Başınıza gelen paranormal bir şeyi anlatın

6-5 yaşındayken cok korkunc bir olay oldu rüyadayken apartmana gittim(10 sene geçti ve hala aynı apartmandayız) neyse apartmana gittikten sonra bir kadın sigara paketi istiyor annemlerde daha önce konuşurken duydum bu kadın cok sigara iciyior gibisinden ben yağmurlu havada nasıl oluyor bilmiyorum ama gittim aldım ve geldim kadına paketi verince derilerim soyuldu kulaklarımdan cığılıklar. Fışkırdı resmen derim dışarı cıkıyordu hemen sonra sağ koluma bir şey oldu kanlar akıyor babam geldi hastaneye gidiyoruz yağmurlu havada sokaktaki insanlar cok garip bir şekilde takip ediyorlardı hep böyle dar sokaklardan gidiyorduk nedense gittik hiçbir yer acık değil kapalı sanki dünya zombi yerine dönmüş gibi bir şeydi apartmana gittik herhangi bir acı yoktu kolumda ama kan şelalesi gibi akıyordu en son kadın sağ koluma bıcağa saplarken tak diye uyandım. Bu rüyayı 3-4 kere görürüm gercekten cok korkarım bu rüya olmadan önce hep hava mavi ama kapılı mavi işte boş sokaklar gibi bir hava olunca nedense geliyor aynı olayı gercek hayatta gördüm ama yemedi sigara paketi istedi yaşlı da ama gitmedim böyle bir şey di hep görürüm beddua mı etmiş kadın ne etmişse artık.
3 4 kere gördügünüzü söylüyorsunuz,acaba biri sizle ugraşmak istiyor olabilir mi.

@Glarious0
@Silinen üye
Geleceği rüyanızda görmezsiniz. Google'a "Dejavu nedir ve nasıl oluşur?" Yazıp biraz araştırırsanız anlarsınız :)

Küçükken (7-8 yaşında ya varım ya yokum) top oynuyordum. Gece 7-8 gibi. Yan apartmanın giriş kapısında beyaz etekli bir kız gördüm. 1-2 dakika izledim ve oyuna devam ettim. Tabii oyuna devam ederken bir yandan kesiyordum çünkü hava hem kış, kız incecik giyinmiş (sapıklık falan değil bu arada. Ben küçükken hep cinli minli hikayeler anlatılırdı). Sonra apartmana girdi ve girdikten maksimum 15-20 saniye sonra bir kaç kadın geldi ve kendilerine yardım etmemizi istedi (ağır poşet taşıyordu). Poşetleri aldık ve o ince beyaz giyinen ne olduğu belirsiz kızın girdiği apartmana girdik. İşin garibi apartmanda o sıra kimse yoktu ve kapıyı kimse açamazdı. Anahtar olma ihtimalini düşünmüyorum çünkü elimde birşey yoktu. Öyle işte.

Hocam insan gölgesine benzediğinden eminim kirpikler ile alakası yok.
Görünmeyen varlıklar?çünkü geceleri wc giderken mutfağın kapısında bende görüyorum cok hızlı biri geçiyor.
@Glarious0
@Silinen üye
Geleceği rüyanızda görmezsiniz. Google'a "Dejavu nedir ve nasıl oluşur?" Yazıp biraz araştırırsanız anlarsınız :)

Küçükken (7-8 yaşında ya varım ya yokum) top oynuyordum. Gece 7-8 gibi. Yan apartmanın giriş kapısında beyaz etekli bir kız gördüm. 1-2 dakika izledim ve oyuna devam ettim. Tabii oyuna devam ederken bir yandan kesiyordum çünkü hava hem kış, kız incecik giyinmiş (sapıklık falan değil bu arada. Ben küçükken hep cinli minli hikayeler anlatılırdı). Sonra apartmana girdi ve girdikten maksimum 15-20 saniye sonra bir kaç kadın geldi ve kendilerine yardım etmemizi istedi (ağır poşet taşıyordu). Poşetleri aldık ve o ince beyaz giyinen ne olduğu belirsiz kızın girdiği apartmana girdik. İşin garibi apartmanda o sıra kimse yoktu ve kapıyı kimse açamazdı. Anahtar olma ihtimalini düşünmüyorum çünkü elimde birşey yoktu. Öyle işte.
Teşekkürler araştıraçagım.

Gece ranzada uyurken.
Birden uyandim hafif gözümle baktığımda duvardan beyaz bir şey geçtiğini gördüm ondan sonra lavaboya gittim ciktiktan sonra su içmeye gittim içtikten sonra ofaya gidicektim ki gözüme karanlık indi 5 dakika geçici körlük yaşadım acayip korkmuştum.
Duvara çarpmıştım zar zor görüş acım varken hemen ranzaya atıldım.

Geri
Yukarı