Başınıza gelen paranormal bir şeyi anlatın

Akşam eve doğru yürürken küçük bir kız gördüğümü sandım kız sanki yere doğru eğilmiş bana bakıyordu ama duruşu aşırı garipti gözümü ovaladım tekrar aynı şekilde kızı görüyorum daha sonra biraz bekledim iyice tekrar gözümü ovaladım durunca köpek olduğunu farkettim çok gerici ve garipti.

Bu dünyada paranormal diye bir şey yoktur. Sizin başınıza gelen, "anlamlandıramadığınız" olayların paranormallikle bir ilgisi yoktur. Yaşadığınız garip olayların elbet bir açıklaması mevcuttur.

Bir şey daha var arkadaşlar ben daha 3 veya 4 sınıfa giderken son 10 dakikalarda espri falan yapılırdı ders eğlenceli geçsin diye ben nasıl yaptım bilmiyorum ama sınıf annesinin çocuğu ve öğretmenin gözünün önünde çocuğun eline elektrik çarptırıp kanatmıştım.

Akşam eve doğru yürürken küçük bir kız gördüğümü sandım kız sanki yere doğru eğilmiş bana bakıyordu ama duruşu aşırı garipti gözümü ovaladım tekrar aynı şekilde kızı görüyorum daha sonra biraz bekledim iyice tekrar gözümü ovaladım durunca köpek olduğunu fark ettim çok gerici ve garipti.

Pareidolia bana cok oluyor mesela yatarken kapıda asılan bornoza gözünü kırpmadan baktığın zaman sanki hareket ediyor başka şekillere dönüşüyordu.

Bir şey daha var arkadaşlar ben daha 3 veya 4 sınıfa giderken son 10 dakikalarda espri falan yapılırdı ders eğlenceli geçsin diye ben nasıl yaptım bilmiyorum ama sınıf annesinin çocuğu ve öğretmenin gözünün önünde çocuğun eline elektrik çarptırıp kanatmıştım.
Enterasan gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı