Başınızdan geçen paranormal olaylar

andmus

Hectopat
Daha fazla  
Yaşadığınız paranormal hikayeleri yazar mısınız?

Gece saat 2 gibi yatıyordum kapı açıldı odaya kuzenim geldi yavaş yavaş yatağa oturdu bana baktı ve kayboldu. Rüya olamaz çünkü gözümü hiç kapatmadım ve direkt kalktım kapı açıktı.

Kuzenim bizde kalmıyor o gece bizde kalmamıştı ve evlerimiz arasında bayağı bir mesafe var. 10 15 km.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eve geç gelmiştim ve tam üstümü giyecekken yorgun birinin nefes alma sesi gibi bir şey duydum. Nefes nefese kalmış gibiydi.
Sonra içimden ne oluyor dedim ve gitti.
Zor uyudum.

Ben gerçekten uyanmıştım (ben uyanınca kendimi cımırırım).
Telefonumu aldım yanımdan ve FF'ye girdim hatta maç attım.
Sonra telefonu yerine koydum ama aslında telefonu hiç elime almamışım telefon çekmecedeymiş.
Sonra tekrar cımırdım kendimi o sırada saat 06.30'du ve inanılmaz bir şekilde rüyaydaymışım tekrar saate baktım 06.30'di yani saat doğruydu ben korktum cidden.
Bu arada oynadığım maç FF'de yansımamış :D hayali oynamışım nasıl yaptıysam onu ama telefonu hissediyordum aslında.

Temmuz aylarında sıcaktan uyuyamamıştım ve zaten uyku düzenim bozuktu yatağımda video falan izliyordum, Odamın kapısı da hafif aralıktı. Birazcık daha aralandı ve salondan ismim seslenildi. Hiç bozuntuya vermedim niyeyse ama normalde altıma ederim. :D

Ben gerçekten uyanmıştım (ben uyanınca kendimi cımırırım).
Telefonumu aldım yanımdan ve FF'ye girdim hatta maç attım.
Sonra telefonu yerine koydum ama aslında telefonu hiç elime almamışım telefon çekmecedeymiş.
Sonra tekrar cımırdım kendimi o sırada saat 06.30'du ve inanılmaz bir şekilde rüyaydaymışım tekrar saate baktım 06.30'di yani saat doğruydu ben korktum cidden.
Bu arada oynadığım maç FF'de yansımamış :D hayali oynamışım nasıl yaptıysam onu ama telefonu hissediyordum aslında.

Telefon, elinizde uyuduysanız ya da baktıysanız bilinçaltı olabilir bana da çok oldu.
Temmuz aylarında sıcaktan uyuyamamıştım ve zaten uyku düzenim bozuktu yatağımda video falan izliyordum, Odamın kapısı da hafif aralıktı. Birazcık daha aralandı ve salondan ismim seslenildi. Hiç bozuntuya vermedim niyeyse ama normalde altıma ederim. :D

Ürktüm.

Geri
Yukarı