Başınızdan geçen ürkütücü olayları anlatın

Hocam bu leleleleleleleleleley'in dizi hali mi?
Evet, aynen öyle. Leleley leleleleley. -Enis Kirazoğlu.
Ben de 2 gün önce diziyi izlemeye başladım. Gece 12'de 1 bölüm izleyip yatarım diye düşündüm fakat hem Witcher ile 1 aydır haşır neşir olmam hem 3. kez 3. oyunu bitirişimin üstündeki gazla sabah 6'ya kadar 6 bölüm izledim ve kalkıp okula gittim. :D

Oturduğumuz evin apartmanı büyük olduğundan, küçük yaşlarda olan ben; o zamanlarda gizem peşindeydim. Apartmanın koridorunun sonunda yer alan ayakkabılığımızın sabit bir yerine küçük ve düğmeli Nokia markalı telefonumu yerleştirip sonra da kameraya yansıyan görüntüleri izlemek ve kendi kendime gizem yaratmak, aynı zamanda değişiklik olsun diye aktive yapmak istemiştim. Tabii o zamanlarda aklımın çok azını kullandığımdan dolayı, beni neyin beklediğini kestirememiştim. Görüntüleri izlediğimde, yeşile benzer bir ışığın kamera kadrajına girdiğini ve nereden geldiği belli olmayan ayak seslerinin apartmanda yaşayan insanların ayak seslerinden daha fazla baskın geldiğine şahit olmuştum. Söylediklerim, video kaydının sadece on saniyesine sığıyor. Video kaydı beş dakika idi. Fakat ben izlemeye cesaret edememiş ve videoyu silmiştim. O gün bu gündür, bir daha böyle şeylere kalkışmamış, zamanımı da daha dolu aktivitelere yoğunlaştırmaya başlamıştım.

Evet, aynen öyle. Leleley leleleleley. -Enis Kirazoğlu.
Ben de 2 gün önce diziyi izlemeye başladım. Gece 12'de 1 bölüm izleyip yatarım diye düşündüm fakat hem Witcher ile 1 aydır haşır neşir olmam hem 3. kez 3. oyunu bitirişimin üstündeki gazla sabah 6'ya kadar 6 bölüm izledim ve kalkıp okula gittim. :D

Bende izlemek istiyorum ama çok üşeniyorum :(

Bende izlemek istiyorum ama çok üşeniyorum :(
Ben de çok üşenmiştim fakat 1 bölüm izleyince devamı istemsiz geldi hocam. Yennefer'ın hikayesi cidden çok güzel işlenmiş, ben hikayesini bilmiyordum mesela. Gerçi kitaplar ile dizi arasında fark var deniyor ama onu bilemem. Müthiş olmuş. Ben az film ve dizi izlerim fakat 3. sezon ne zaman çıkacak diye düşünmeden edemiyorum şimdi. Hatta bu hafta sonu bir daha 1 ve 2. sezonu izleyebilirim.

@Elementor konuyu hortlattığım için üzgünüm fakat dediğiniz gerçek mi? Bilmiyorum gerçekten çok ilgimi çekti ondan çok merak ettim hortlattiğim için tekrardan üzgünüm.

Geri
Yukarı