Yaşadığınız paranormal olayları anlatın

Bir tek benim başıma gelmiyor galiba böyle paranormal olaylar.

Gece durduk yerde kalkıp koridora baktım koridora bakarken oturur pozisyondaydım ve kafası tavana kadar değen azrail gibi bir şey vardı elinde azrailin tuttuğu bıçak gibi bir şey vardı tam net göremiyordum koridorda azıcık yanan mavi lambamız vardı onu gördüm ilk başta anlamadım sonra birazcık daha inceledim ve orada bir şey olduğunu fark ettim yorganı kafama kadar çektim kalp atışımı duyuyordum hiç hareket etmiyordum sonra uyudum.
vs çağırsaydın.

Gece durduk yerde kalkıp koridora baktım koridora bakarken oturur pozisyondaydım ve kafası tavana kadar değen azrail gibi bir şey vardı elinde azrailin tuttuğu bıçak gibi bir şey vardı tam net göremiyordum koridorda azıcık yanan mavi lambamız vardı onu gördüm ilk başta anlamadım sonra birazcık daha inceledim ve orada bir şey olduğunu fark ettim yorganı kafama kadar çektim kalp atışımı duyuyordum hiç hareket etmiyordum sonra uyudum.
Annenin gece salona astığı çamaşırlar olur gibi Olabilir (!)

Yeni 2 katlı eve taşınmıştık annemler akrabalara gitmişti ben gitmek istememiştim sonra evde tek başıma otururken gece 9 10 gibi yatarken telefona bakıyordum sonra yukardan tak tak tak sesler gelmeye başladı ben korkup köpeği alıp kapıyı kitlemiştim bide benim kapının önünde webcam gibi bişey var kapının önünü görebiliyorum ve hareket algılarsa kayıt ediyordu o gece webcamın bağlı olduğu bilgisayara bakarak geçirdim sonra annemler geldi başka bişey olmadı.

Geri
Yukarı