Yaşadığınız paranormal olayları anlatın

Askerdeydim, yıl 2018. Gece 2-4 nöbetim vardı. Saat 3 civarında havadaki yıldızları izlerken gözüme bir şey parladı. Uçak veya herhangi bir hava taşıtı değildi. Çünkü öyle olsaydı devamı da gelirdi. Aradan 3-4 dakika geçti. Nöbet tuttuğum malzeme deposunun çatısına sanki birşey düşmüş gibi kütürtü geldi. Kedidir diyip bakmadım. Çünkü o kadar da çok bi ses değildi. Tekrardan aradan 10 dakika kadar süre geçti. Malzemelik deposunun sonundan simsiyah top gibi birşey belirdi. Siyah top düşün, yarısı çıktı 1 2 saniye durup geri gitti. Bu olayı asla çözemiyorum. Tabi o anki korkuyla gidip bakamadım asla.

Bir başka olay da 5 6 sene önce oldu. Gece saat 2 civarı oturduğum odanın camına 3 kere tak tak tak şeklinde vuruldu. İşin garibi 3. katta oturuyoruz ve evde bizden başka kimse oturmuyor. Ev müstakil kendi evimiz.

Gerçekten ful çektin mi? Fullediysen taktik versene bu sene gireceğim.
Bak öyle hemen sallamayacan önce opitipiti sonra hangi sayı ise o kadar saniye parmağını hızlıca sallayacan hangi şıkka daha yakın ise o.

Arkadaşlar ciddi olarak anlatıyorum.
Ben daha 10-11 yaşlarındayken 2 arkadaşım ve ben bizim evde oyun oynarken kalorifer altında küçük bir oyuncak bebek vardı tam o boşluğa geliyordu arkadaşlarım ile birlikte o oyuncak bebeğe bakıyorduk fakat bir anda hepimiz sol tarafa döndük sonra küçük kardeşim (daha 3-4 yaşındayken ) bir anda abi bebek diye bağırdı ben oraya baktım ve bebeğin kafasının sol tarafa doğru döndüğünü görmüştüm
Şu an 16 yaşındayım ve hala açıklayamıyorum nasıl olduğu hakkında bir fikrimde yok.

Paranormal sayılır mı bilmem. Bir gün evden muska çıktı, medyum komşuya götürüp sordum. İçindekilere bakıp eski sevgilin sana büyü yapmış dedi. Güldüm geçtim çünkü böyle şeylere hiç inanmıyorum. Ertesi gün alışverişe gittiğimde eski tanıdıkla karşılaşıp sohbet ettim, o sırada beklerken kasada vedalaştım ve 50 metre ilerideki fırına girerken içeriden bu adam çıktı. Konuşmadan yanımdan geçti gitti. Elinde alışveriş poşeti de yoktu. Benden önce oraya gitmesi imkansız ama dalgınlığıma geldi herhalde diyerek boşverdim.

Ertesi gün akrabalarla iftara giderken kaza yaptık. O kazadan sonra 1 hafta kafamda kurmuşumdur. Sonra hatırladım ki ben zaten dünyanın en şanssız insanıyım. Kimsenin başına gelmeyen her türlü saçmalık benim başıma gelir :D Büyü ile alakası olduğunu düşünmüyorum.

Mesela şanssızlığıma örnek olarak; dün canım tonbalıklı makarna çekti, ton balığının kutusu fabrikadan hatalı çıkmış, halka kısmı açarken parmağımı epey kesti. Bunu yazarken deprem olması da ilginç oldu.. Fena sallandım.

Son düzenleme:
Paranormal sayılır mı bilmem. Bir gün evden muska çıktı, medyum komşuya götürüp sordum. İçindekilere bakıp eski sevgilin sana büyü yapmış dedi. Güldüm geçtim çünkü böyle şeylere hiç inanmıyorum. Ertesi gün alışverişe gittiğimde eski tanıdıkla karşılaşıp sohbet ettim, o sırada beklerken kasada vedalaştım ve 50 metre ilerideki fırına girerken içeriden bu adam çıktı. Konuşmadan yanımdan geçti gitti. Elinde alışveriş poşeti de yoktu. Benden önce oraya gitmesi imkansız ama dalgınlığıma geldi herhalde diyerek boşverdim.

Ertesi gün akrabalarla iftara giderken kaza yaptık. O kazadan sonra 1 hafta kafamda kurmuşumdur. Sonra hatırladım ki ben zaten dünyanın en şanssız insanıyım. Kimsenin başına gelmeyen her türlü saçmalık benim başıma gelir :D Büyü ile alakası olduğunu düşünmüyorum.

Mesela şanssızlığıma örnek olarak; dün canım tonbalıklı makarna çekti, ton balığının kutusu fabrikadan hatalı çıkmış, halka kısmı açarken parmağımı epey kesti. Bunu yazarken deprem olması da ilginç oldu.. Fena sallandım.
Abi sen ölmüşsün gömenin yok nasıl bir şansızlık hikayesi bu.

Gece 3'te birisi bana bakıyordu koridorda. Ardından Sabah Ezanı okunuyordu. Ezan okunduktan sonra duvardan tak tak ses gelmeye başladı. Tan yeri ağarınca odamda hayalet gibi bir şey vardı. Çok korktum. 2 gün önce yaşadım.

Gece 3'te birisi bana bakıyordu koridorda. Ardından Sabah Ezanı okunuyordu. Ezan okunduktan sonra duvardan tak tak ses gelmeye başladı. Tan yeri ağarınca odamda hayalet gibi bir şey vardı. Çok korktum. 2 gün önce yaşadım.
Sen uçmuşsun aga, malı kimden alıyorsun?

1669209761678.png

Bu maçı izlemek.

Geri
Yukarı