Başka operatöre geçmek

Nasıl hocam hız testi atar mısın ev interneti değil mi?

Aydın karacasu diye bir yerde köyde yaşıyorum alt yapım en fazla 24Mbps destekliyormuş ben 35Mbps'lık paketi aldım 240TL'ye şu an 15'e 1 hız alıyorum.

Müşteri hizmetlerine e-posta, talep açma veya arama yoluyla defalarca kez ulaştım hep hızlı bir şekilde geri dönüş yaptılar teknik destek kısımlarında erkekler kibar ve bilgililer.
Bilgilendirme kısmında kadınlar samimi ve profesyonelce işlerini yapıyorlar.
TTNET'in yarı fiyatına daha kaliteli hizmet almak güzel bir şey.

Aydın karacasu diye bir yerde köyde yaşıyorum alt yapım en fazla 24Mbps destekliyormuş ben 35Mbps'lık paketi aldım 240TL'ye şu an 15'e 1 hız alıyorum.

Müşteri hizmetlerine e-posta, talep açma veya arama yoluyla defalarca kez ulaştım hep hızlı bir şekilde geri dönüş yaptılar teknik destek kısımlarında erkekler kibar ve bilgililer.
Bilgilendirme kısmında kadınlar samimi ve profesyonelce işlerini yapıyorlar.
TTNET'in yarı fiyatına daha kaliteli hizmet almak güzel bir şey.

Bufferbloat atma şansınız var mı?

Biraz bekleteceğim.

Bufferbloat atma şansınız var mı?

20240518_235500.jpg

Son düzenleme:
Yok hocam bu hız testi sizi ADSL olarak bağlamışlar sanırım hat değerini öğrenmek için modemin markasını internette aratarak buabilirsin örnek TP-Link modemlerde hat değerine bakma.

Evet ADSL güzel hat değerlerin sanırım ADSL destekliyor altyapın sadece köye göre güzel hızı emin olmak için şu siteden altyapı sorgulaması yapar mısın goknet altyapı sorgulama.

Yeni konular

Geri
Yukarı