Basketbolda kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım?

Elleri ile Ark niyetle ittirirse faul olur.

Tamam hocam sağ olun daha deminde yazdım da yine yazıyorum önerebileceğiniz bir ayakkabı var mı şu an giydiğim ayakkabı beni idare ediyor ama çok yan dönüyor bu da sıkıntı önerirseniz güzel olur sağ olun tekrardan cevaplarınız için.

Tamam hocam sağ olun daha deminde yazdım da yine yazıyorum önerebileceğiniz bir ayakkabı var mı şu an giydiğim ayakkabı beni idare ediyor ama çok yan dönüyor bu da sıkıntı önerirseniz güzel olur sağ olun tekrardan cevaplarınız için.

Yan dönmesi atikliğini etkiler işte mesela. Son 1 yıldır piyasaya ve modellere pek hakim değilim. Önünde uzun bir araştırma seni bekliyor 😀 Bol bol inceleme videosu izlemelisin.

Şutum orta derece ama hocam bir maçta bayağı atabiliyorum başka bir gün oynadığımda nadiren attığım da oluyor.

O zaman mevkileri araştırın ona göre karar verin ama boyunuz ne kısa ne uzun yani forvet ya da şutör olmanız mantıklı bence.

Yan dönmesi atikliğini etkiler işte mesela. Son 1 yıldır piyasaya ve modellere pek hakim değilim. Önünde uzun bir araştırma seni bekliyor 😀 bol bol inceleme videosu izlemelisin.

Aynen öyle. Bol bol araştır bol egzersiz.

O zaman mevkileri araştırın ona göre karar verin ama boyunuz ne kısa ne uzun yani forvet ya da şutör olmanız mantıklı bence.

Aynen öyle. Bol bol araştır bol egzersiz.

Hocam mevkilere bakmıştım bana göre en mantıklısı yine gard gelmişti. Egzersiz için kondisyon hiç yok bende HIIT diye antrenman varmış onu yapacağım.

Tamamdır hocam başlayacağım araştırmaya siz ne kullanıyorsunuz.

2020 Jordan Jumpman var bende. Curry 5'te kullanmıştım. Uzun zamandır basket oynamıyorum ama. Curry 5 kullandığım en berbat ayakkabıydı. Hem yastıklama yapmıyordu hemde aşırı fazla kayıyordu. Üstüne çok yoruyordu. Kendi sitesinden almıştım bir de 😀 Orjinalliği tartışılamaz.

Dışarıda maç yapıyorum kulübe de gidiyorum yukarıda bahsetmiştim zaten combo derken ne deniyebilirim ve şut drilleri nasıl oluyor şutum da orta derece.
Speedy’nin son şut geliştirme videosundaki drilleri uygulayabilirsin, sevdiğin oyuncuların combolarını bulmak için highlights izleyebilirsin veya Ege Fitness’ın videolarından bakabilirsin.

Hocam önerebileceğiniz bir çalışma antrenmanı var mıdır?
Yapamadığınız hareketlerin internetten püf noktalarını öğrenip onları ona göre uygulamanız daha iyi olur hocam. Şut teknikleri, turnike varyasyonları ve nasıl uygulanıldığını. Top hakimiyetinizi geliştirmeniz için sektirme teknikleri ve idmanları mevcut hocam. Bol bol oynayıp uygulayın.

Yapamadığınız hareketlerin internetten püf noktalarını öğrenip onları ona göre uygulamanız daha iyi olur hocam. Şut teknikleri, turnike varyasyonları ve nasıl uygulanıldığını. Top hakimiyetinizi geliştirmeniz için sektirme teknikleri ve idmanları mevcut hocam. Bol bol oynayıp uygulayın.

Tamam hocam sağolun.

Speedy'nin son şut geliştirme videosundaki drilleri uygulayabilirsin, sevdiğin oyuncuların combolarını bulmak için highlights izleyebilirsin veya ege Fitness'ın videolarından bakabilirsin.

Ege Fitness'ın birçok videosunu izledim speedy izlemedim başlamıştım ama bitirmedim highlights bayağı izliyorum ama antrenmanda veya maçta falan hep unutuyorum.

2020 Jordan Jumpman var bende. Curry 5'te kullanmıştım. Uzun zamandır basket oynamıyorum ama. Curry 5 kullandığım en berbat ayakkabıydı. Hem yastıklama yapmıyordu hem de aşırı fazla kayıyordu. Üstüne çok yoruyordu. Kendi sitesinden almıştım bir de 😀 orijinalliği tartışılamaz.

Under armourdan neden nefret ettiğin belli oldu bende almam oradan curry hakkında ilk defa kötü yorum gördüm sanırım jumpman de 2000 civarı falandı incelemesine bakıp alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı