Başlangıç için C vs C# vs Java

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
Bu 3 dilden birini öğrenmek istiyorum. Python hakkında az bir bilgim var, hangisini öğrenmemi önerirsiniz? Bildiğiniz kaynak varsa atabilir misiniz?

@Sir Elessar Hocam çok karışık bir kodlama yapılmayacak, dronun belirli komutlara göre hareket etmesi sağlanacak. Kodlama hakkında pek bilgim olmadığı için temelden başlamak istedim. Siz ne önerirsiniz?

@Sir Elessar hocam çok karışık bir kodlama yapılmayacak, dronun belirli komutlara göre hareket etmesi sağlanacak. Kodlama hakkında pek bilgim olmadığı için temelden başlamak istedim. Siz ne önerirsiniz?

Backend ile uğraşacaksınız demektir o zaman. Python fazlasıyla işini görecektir. Mustafa Murat coşkun'un Udemy'de Python kursu var +40 saatlik ona bakabilirsin.

Seri iletişim yapmanız gerekiyor o kartla konuşabilmek için. Eğer drone gibi hızlı tepki vermesi gereken bir şey yapacaksanız C kullanmanız daha iyi olacaktır fakat öğrenme süreciniz uzun olacaktır. C öğrenecek vaktim yok derseniz C# bile Python'dan bu konuda bir tık daha performanslı. C, olmazsa C# öğrenin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı