Başlangıç için Linux önerisi

Demorlius

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili Sosyal kullanıcıları😄:
Linux hayatına bir Linux ile başlamak istiyorum, Kali Linux ile başlamayı düşünmüştüm ama Pop!_OS, Linux Mint gibi sistemlerde Kali Linux'un toollari kullanılabileceğini düşündüm, e yani sonuçta çoğu aynı tabanlı🧐.

Merhaba sevgili Sosyal kullanıcıları😄:
Linux hayatına bir Linux ile başlamak istiyorum, Kali Linux ile başlamayı düşünmüştüm ama Pop!_OS, Linux Mint gibi sistemlerde Kali Linux'un toollari kullanılabileceğini düşündüm, e yani sonuçta çoğu aynı tabanlı🧐.
Ne için başlıyorsunuz, öğrenmek için mi, kullanmak için mi, iş için mi?

Ubuntu olabilir.
Ubuntu zaten ağır, bir de yazılım için başlayacağı için yapacağı en kötü tercihlerden olur.
Yazılım öğrenmek için, ağırlık olarak C# dili, ayrıca Windows 10'un kaynak tuketmesinden kaçınmak istiyorum, buyuzden.
Linux Mint tavsiye ederim eğer daha modern olsun diyorsan ElementaryOS tam sana göre.

Merhaba sevgili sosyal kullanıcıları😄:

Ayrıca Performans'a dayalı istiyorum. Manjaro olabilir diye düşündüm arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı