Battlefield 2042, 96 TL

Konuda yazilan onceki mesajlari okumadim simdiden soyleyeyim. BF 2042'yi yorumlamam gerekirse, sunucular bos. Team Deathmatch (16v16) disinda tum oyun modlari tamamen bos. Kimse oynamiyor. Grafikleri rezalet otesi, Ultra'ya aldigim zaman FSR 1 performans modunda oynuyormus gibi oluyor, pixel pixel resmen. Dusuk ayarlarda inanin daha net bir goruntu var. Motion blur tarzi seyler kapatsam da duzeltemiyorum. Optimizasyonu les, 1650Ti ile en dusukte 40-60fps falan aliyordum simdi 6650xt var mape gore degisiklik gosterse de bazi maplerde kasiyor oyun. Oyunu gomduk, biraz da ovelim. Silah cesitliligi gayet iyi, cok sayida silah var. Her silah icin tonlarca parca var, durbun olsun sarjor olsun vs. Kalkan, hook tarzi ekipmanlar da guzel. Hitboxlar guzel duruyor. Mekanikler vs guzel. Sonuc olarak sistemi iyi olanlar sans verebilir. Hileye de denk gelmedim su ana kadar.

Bu tarz oyun ve bu tarz indirim görünce,direkt sömürüp alıyorum. Aldım şimdi. Kesinlikle kaçmaz bu fiyata bu oyun.

BF 2042'yi indiriyorum ama 3mb/sn üstüne çıkmıyor yoğunluktan falan mıdır?
Sen de bir sorun var hocam. Şu an iniyor.

Dosya Ekleri

• xs.png
    xs.png
    204,7 KB · Görüntüleme: 51
Hocalarım selam bende bir BF serisinden oyun alacağım önceden BF 5 oynamıştım oyunu sevdim ama biraz zordu hemen ölüyordum sizce hangi seriyi almalıyım ben hikayesini oynamayacağım sadece Online oynayacağım.

Hocalarım selam bende bir BF serisinden oyun alacağım önceden BF 5 oynamıştım oyunu sevdim ama biraz zordu hemen ölüyordum sizce hangi seriyi almalıyım ben hikayesini oynamayacağım sadece Online oynayacağım.
Hemen ölme tüm oyunlarında var BF'nin, hatta daha çok tüm online oyunlarda var. Alışmak gerek. Bir süre dayanın, sonrasında alışıyorsunuz hemen ölmüyorsunuz. Modern isterseniz BF 2042, eski zaman isterseniz BF 1. BF1 ve BF4 hikayesi çok güzeldir bu arada oynamanızı tavsiye ederim.

Battlefield 2042 oyuncu sayısı konusunda sorun olur mu? Sırf oyuncu sayısından dolayı BF 5 mi almalıyım. BF1 ve BF5 sevdiğim oyunlar fakat BF 2042 alasım var, modern çağda geçiyor diye.

Battlefield 2042 oyuncu sayısı konusunda sorun olur mu? Sırf oyuncu sayısından dolayı BF 5 mi almalıyım. BF1 ve BF5 sevdiğim oyunlar fakat BF 2042 alasım var, modern çağda geçiyor diye.
2042 de sadece ama sadece Team Deatchmatch lobileri dolu. Diger oyun modlarinda 1 kisiye bile rastlamadim. Ve lobileri dedim ama mapi begenmeyip mactan cikiyorum bazen, tekrar mac ariyorum ayni lobiye atiyor. Oyunun sistemi de boyle olabilir ama sanmiyorum, daha cok oyuncu azligindan tahminimce.

Yeni konular

Geri
Yukarı