Battlefield 3 Genel Etkinlik Başlığı

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 1B
B

Boğaçhan Ülker

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar artık Battlefield 3 etkinliklerimizi bu konudan devam ettireceğiz. Öncelikle etkinliklere katılırken Technopat'ı gururlandırmak için bir platoon açtık:
Technopat! - Platoons - Battlelog / Battlefield 3

Technopat Platoon'a tüm Technopat halkı gelebilir. Oyuna girerken server linkleri önce oradan paylaşılacaktır. Sonrasında foruma koyacağız. Ve Twitch kanalı düşüncem var ama benim internet el vermeyebilir. O yüzden gönüllü birisinin çıkacağını ümit ediyorum. Ve ilk etkinlik tarihini haftaya cumartesi yani 21/09/13 olarak belirliyorum. Oyun modunu ve haritayı gelecek kişi sayısına göre bu başlık altında belirleriz. Haydi hayırlısı arkadaşlar...

1.ETKİNLİK!

Map: Metro
Mode: Kişi sayısına göre CQ veya TDM
Tarih: 21/09/13
Saat:22.00

Hadi bakalım

Son düzenleyen: Moderatör:
Yöneticilere açık çağrı! Konuyu lütfen Technopat bölümüne alır mısınız? Arz olunur

Konunun bulunduğu bölümle, ilgi görmesinin pek alakası yok. Birileri yanıt yazsa konu "Yeni mesajlar" bölümünde zaten en üste çıkar nerede olursa olsun. :) Her konunun doğru yerde olması daha mantıklı diye düşünüyorum. Yoksa diğer forumlar gibi olur.

Etkinlik saatini 22.00 veya 22.30 yapabilme şansımız var mı? Malum okul başladığı için 23.30'dan sonra inanılmaz uykum geliyor, gözümü açamıyorum :D Kabul ediyorum tavuğum :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı