Battlefield 3 Server Durumu

Furkan1967

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikler iyi forumlar..
1-2 sene önce çok oynadığım fakat hesabını satmak zorunda kaldığım Battlefield 3 oynamak istiyorum tekrar. Oyunda bir problem var mı? Özellikle server durumları nasıl? Hala oynayan çok kişi var mı? Hala oynayanlar varsa cevaplayabilir mi şimdiden teşekkürler.

1-2 sene önce çok oynadığım fakat hesabını satmak zorunda kaldığım Battlefield 3 oynamak istiyorum tekrar. Oyunda bir problem var mı? Özellikle server durumları nasıl? Hala oynayan çok kişi var mı? Hala oynayanlar varsa cevaplayabilir mi şimdiden teşekkürler.
Durum vahim. Ayakta kalabilen 4-5 server var. Herkes Battlefield 4'e, Battlefield Hardline'a ve Battlefield 1'e geçmiş durumda
Ekran Alıntısı.PNG

Böyle eglenceli bir oyunun düştüğü duruma şaşırdım. Cidden sadece bu kadar oyuncu varsa sanırım nostalji yaşayamayacağım. Teşekkürler..
Aslında yaşayabilirsin. :) Araştır Google'da link veremem korsan çünkü. Bu arada BF3 nostalji olmuş öylemi? :)
Hardline'da da oyuncu yok :) BF1 ve BF4 serverları dolu sadece.
BF 1 de aynı kaderi paylaşır mı sizce? Benim gördüğüm kadarı ile BF 1'de ilerleyen zamanlar da sıkacak gibi.

Aslında yaşayabilirsin. :) Araştır Google'da link veremem korsan çünkü. Bu arada BF3 nostalji olmuş öylemi? :)

BF 1 de aynı kaderi paylaşır mı sizce? Benim gördüğüm kadarı ile BF 1'de ilerleyen zamanlar da sıkacak gibi.
BF1 tutuldu aslında, aynı BF4 gibi. Ancak buna BF5 karar verecek. Henüz bir şey söylemek için erken.

Sunuculara buradan da bakabilirsiniz. BF 3

Premium olarak alıcaktım aslında. Şu an rotamı Battlefield 1'e çevirdim. Kısa süre içinde oyunun terk edileceğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı