Battlefield 4 Ön Sipariş Verenler ?

Arkadaşlar, ben aral veya vatan dan ön sipariş vermeyi düşünüyorum fakat bizimkiler internetten alışverişe pek sıcak bakmıyorlar. Hatta yeni bilgisayar topladıktan sonra 30 liraya bf3 key alıcaktım, 100 lira veriyim kutusuyla al dedi babam. Yaşımda daha 16 olduğundan tek başıma kredi kartı gerektiren işlere bulaşamıyorum. Onun için ya ön sipariş verip kapıdan ödeme yapıcam ya da çıktıktan sonra kutulu alıcam. Ama birkaç sorunum var bilgisayarım bu oyunu rahat bir şekilde kaldırırmı ? Ve ön sipariş verirsem Premium oluyormuyum. E3'den sonra çıkan haberlede Premium oluyorsun deniliyordu fakat şu sıralar bakıyorum sadece china rising pack ve birkaç ıvır zıvır veriyor. Onun için oyun çıktıktan sonra Premium editon almak daha mı mantıklı olur ? Çünkü ben bf3'ü sırf metro, noshahr canals, caspian border vb. türü harıtaları için alıcaktım ve bu en çok sevilen haritalar ilk dlc olarak çıkıcak. Tek bu dlc yi alırdım ama bf serisi dlc leriyle bir oyun daha çıkarmış kadar oluyor. Son bir soru Aral'da pepsi kampanyasıyla 93 tl, Vatan'da haftasonu %30 indirimle 91 tl. Bu fiyat Premium edition la 130 140 tl yi geçermi ? Az önce origin deki fiyatına baktım standar edition 59 Euro bir siteden çevirdim 156 tl diyor. Benmi yanlış bişey yaptım acaba çok pahalı diyilmi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Premium ile ilgili bir bilgim yok fakat internetten alışveriş yapmanın çok güvenli bir yolu var: İninal kart. PTT, Tansaş ya da Migroslardan edinebilirsin. Kredi kartı gibi ama en büyük farkı yatırdığın para kadar harcama yapabiliyorsun. Yine PTT, Tansaş ve Migroslarda para yatırabilirsin. İlk aldığında 5 TL ödüyorsun, her ay bakiyenden 1 TL düşüyor, para yatırırken de 2 TL alıyorlar. Bu yönü belki tek dezavantajı. Paypal hesabı açıp bu kartı oraya kayıt ettiğinde neredeyse her siteden alışveriş yapabiliyorsun. (Aral, Vatan, Amazon, Origin, Steam, Humble...)

Son düzenleyen: Moderatör:
Premium Edition Standart sürümden daha pahalı olur zaten. Kutulu almak istiyorsan Aral, Bumerangame ve D&R'ı seçebilirsiniz. Oyunun Ön Sipariş hariç hiçbir sürümüyle ilgili fiyat bilgisi yok ama Premium pahalı olur. Sen nasıl istiyorsan öyle yap. Ayrıca Origin Euro kuru ile sattığı için öyle oluyor fiyatı.

Ben güvenli olduğunu biliyorum fakat ailemde güvensizlik var. Premium edition daha pahalı olur fakat bf3 çıktığında ne kadar fark vardı aralarında biri 90 liraya alınırken diğeri 200 e çıkmasın benim derdim o yoksa 120 130 falansa Premium almak daha mantıklı.

Tamam bunu ailene anlatırsan onlar da güvenli olduğunu anlarlar. Benim ailem de ilk zamanlar olmaz diyordu fakat şimdi annem de babam da internetten çok sık alışveriş yapıyor. Muhtemelen ailen kart limiti yüksek diye endişeleniyordur. İninal kart ile limitini kendin belirlersin. Bir şansını dene. 30 TL vermek varken neden 100 TL veresin ki.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı