Battlefield 4 Ön Sipariş Verenler ?

Merhaba arkadaşlar, iki sorum olucak: Ön sipariş dedikleri oyun çıktıktan sonra kutulu halde eve kargolama mı? İkincisi de oyun çıktığında fiyatı bu fiyatların üstüne çıkar mı, yani şimdi almanın avantajı nedir? (Harita ve ek araçlar dışında)

Merhaba arkadaşlar, iki sorum olucak: Ön sipariş dedikleri oyun çıktıktan sonra kutulu halde eve kargolama mı? İkincisi de oyun çıktığında fiyatı bu fiyatların üstüne çıkar mı, yani şimdi almanın avantajı nedir? (Harita ve ek araçlar dışında)

Hayır, size Origin kodu verilecek ve Origin üzerinden etkinleştirip oyunu oynayacaksınız. Çıktığında bu fiyatın üstünde olmaz ama ön sipariş verdiğinizde China Rising Genişleme Paketi'ne sahip oluyorsunuz.

Bende sipariş vermeyi düşünüyorum , en uygun fiyats bumerangame de mi arkdaşlar?

Biraz araştırdım. En uygun Bumerangame'de galiba.

Ben çoktaan verdim ön siparişini. :D BF4 ve Ghosts siparişini verdim.

Tek amacım çıktığında Multiplayer videoları çekmek ve Gameplay videoları çekmek. :)

hehhee :D O heycanı sende biliyorsun , CD elimize ulaşana kadar 2 sene gibi gelir sanırım . Ama birisine sordum Aral game oyunun çıkış tarihinden 1 gün öncesi kargoya veriyormuş yani çıkış günü elimizde oluyormuş cd , diğer mağzalar da çıkış gününden 1-2 gün sonra ancak gönderir diyorlar bilginize .....

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı