Battlefield: Hardline'ı nasıl buldunuz?

Battlefield Hardline'ı nasıl buldunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    30

MustafaSengonul

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba değerli Technopat üyeleri.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Battlefield Hardline'ın beta sürecini geride bıraktık. Oyunu oynamış veya Youtube'dan videolarını izlemiş olan arkadaşlar oyun hakkında ne düşünüyor?
battlefield_hardline_ea.0_cinema_640.0.jpg

Ben pek beğenmedim, oyunun trailerinde oyun harika görünüyor, bir yerden köprü çöküyor, halatlar atıp havalı havalı yukarıya çıkıyorlar. Arkadaşların seni koruyorlar, yardımcı oluyorlar ama oyunun gerçeğinde malesef bunları göremedim.

Ben pek beğenmedim, oyunun trailerinde oyun harika görünüyor, bir yerden köprü çöküyor, halatlar atıp havalı havalı yukarıya çıkıyorlar. Arkadaşların seni koruyorlar, yardımcı oluyorlar ama oyunun gerçeğinde malesef bunları göremedim.

Halatı atıp, havalı havalı yukarı tırmanma olayı zaten sadece video da olur hocam. Oyun da açık hedefsin, duvarın yarısına varamadan sniper mermisine kurban gidersin :D

Piyasadan silinmemek için yapılmış, BF4 modellerinden üç beş tanesinin geliştirilmiş hali benim için. Zaten silah tutuş efekti bana başka Free 2 Play oyunları hatırlatıyor ama neyse. "Araçlarımızla birlikte geliyoruz!" haberinden sonra gelen araç fizikleri...

BF3 ve BF4'te adam öldürünce bir tat geliyordu. Ancak onu da bitirmişler bu oyunla. Geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı