Yeni Yoru'yu nasıl buldunuz?

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi Yoru reworkü oyuna eklendi. Ben oynadığım kadarıyla çok op olduğunu düşünüyorum. Ama Youtube'da ki yorumlarda metaya bile giremeyeceğini söylüyorlar sizce nasıl olmuş?

Yoruyu bilmiyorumda bir güncelleme çıkardılar kaç tane bug çıktı. Bunlar pbe sunucusunda yayınlanmadı mı? Mesela astradaki yıldız olayı. O kadar kişi çalışıyor biri gelipte bunu yapmayı denemedi mi cidden?

Kötü. İcebox ondan da kötü.
Hangi özelliğini beğenmediniz? Eskiden hiç bir işe yaramayan C'sini en OP özellik yapmışlar. Işınlanma özelliğini 2 katına çıkarmışlar ve artık fake bile atılabiliyor. Yani ajanı sevmiyorsanız tamam ama eskisibr göre çok daha güçlü olduğu aşikar.

Yoruyu bilmiyorumda bir güncelleme çıkardılar kaç tane bug çıktı. Bunlar pbe sunucusunda yayınlanmadı mı? Mesela astradaki yıldız olayı. O kadar kişi çalışıyor biri gelipte bunu yapmayı denemedi mi cidden?
Çok aceleye getirdiklerini düşünüyorum. Kaç aydır getiriceğiz diye oyaladılar süre azalıncada aceleye getirdiler.

Eskisinden çok çok daha güçlü. Ne kadar oynanır bilmiyorum ancak seçilme oranları bu değişikliklerden sonra artacak gibi görünüyor.
Katılıyorum.

Bildiğiniz gibi Yoru reworkü oyuna eklendi. Ben oynadığım kadarıyla çok op olduğunu düşünüyorum. Ama Youtube'da ki yorumlarda metaya bile giremeyeceğini söylüyorlar sizce nasıl olmuş?
Eskisinden güçlü olduğu kesin ama bronz elo karakteri olarak kalır, e-spor arenasında asla alınmaz zaten, Yoru kullanışlı bir karakter değil. En fazla gümüşe kadar rakip üzerinde işe yarar, sonra Yoru balonu patlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı