Battlefield V Ön Siparişte ve Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Battlefield 5'in sistem gereksinimleri oyunun ön siparişe açılmasıyla birlikte belli oldu. Oyunu ön sipariş alanlar ayrıca açık betaya erken katılım sağlayacaklar.

Battlefield 5 çıkış tarihi Ekim 2018. (11 Ekim’de EA Access ve Origin Access İlk Sen Oyna Deneme Sürümü, 16 Ekim’de Battlefield V Deluxe Sürüm early enlister erişimi ve 19 Ekim’de Battlefield V Standart Sürüm yayınlanacak.)

Ön sipariş için;
Battlefield V Ön Sipariş – Battlefield Resmi Sitesi

İşlemci (AMD): AMD FX-6350
İşlemci (Intel): Core i5 6600K
Bellek: 8GB RAM
Ekran kartı (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Ekran kartı (NVIDIA): nVidia GeForce® GTX 660 2GB
DirectX: 11.0
Çevrimiçi Bağlantı Gereksinimleri: 512 KBPS veya daha hızlı bağlantı
Hard disk alanı: 50GB

image.jpg

Son düzenleme:
Deluxe Edition 435 lira. Ben 500 lira olur demiştim, yaklaşmışız. GTX 660 diyor, yani GTX 670M kaldıramaz bunu. Geçmiş olsun bana.
Avrupalı için Standart sürümü 60 Lira, Deluxe sürümü 80 Lira gibi. Bizde malesef 1 Euro 5.7 ile çarpılıyor çok üzücü.

Bf1 ile aynı sistemi istiyor paradan kısmak için oyun motorunu geliştirmediler galiba.[emoji44]
İyi olan bir şeyi bence bozmaya gerek yoktu, BF1 optimizasyon olarak son derece iyi iş çıkarıyordu ve 1 sene sonra çıkan Call of Duty WWII'den görsel olarak daha iyiydi.

GTX 950M 2 GB kaldırır mı ?

i7 6700HQ
8 GB RAM
Sisteminin Youtube'daki Battlefield 1 testlerini izle aşağı yukarı bir fikrin olur.

Public Beta olursa multiplayer'ı biraz oynarız belki. Onun dışında 430 TL verip almak gibi bir hata yaparsam ömür boyu evlat acısı gibi koyar... :)

Durmaplay şuan 260 TL etiketiyle Standart sürümü satıyor. 60€ şuan ki kur ile 320 TL ederken bu nasıl mümkün? Sistem gereksinimleri en düşük seviyede herhalde.

Benim anlamadığım. FX-6350 i5 6600K işlemciyle denk bir işlemci mi? AMD kanadında bence minimum R3 1300X olmalıydı..
Public Beta olursa multiplayerı biraz oynarız belki. Onun dışında 430 TL verip almak gibi bir hata yaparsam ömür boyu evlat acısı gibi koyar... :)
Nedir bu Public Beta denilen olay?

Herkese açık ücretsiz deneme sürümü. Kısıtlı süre ve kısıtlı içerik. Mesala 3 gün 1 harita gibi. "Open Beta" olarak da geçer...

Battlefield 1'i 40 saat filan oynadım yanlış hatırlamıyorsam. Tek bir harita vardı. Aynı şekilde Battlefront 2'de oynadım ama beğenmedim. Beta bitmeden oynamayı bıraktım...

Benim anlamadığım. FX-6350 i5 6600K işlemciyle denk bir işlemci mi? AMD kanadında bence minimum R3 1300X olmalıydı..

Minimum R3 1300X dediğinde 2017 öncesi tüm AMD işlemcileri çöpe atmış oluyorsun olaya bir de o açıdan bak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı