Battlefield V haksız ban

297689

Hectopat
Makaleler
1
Bu oyunda fazla kill almak suç mu? Online kısmından tamamen banlandım. İletişime geçmek bu sorunu çözebilir mi? Nereden iletişime geçebilirim?

Bıraktığım linkten nasıl iletişime geçeceğiniz yazıyor, ama bir sorum olacak hile falan açmaya kalkıştınız mı?
Hayır, kesinlikle karşıyım. Bunu önceden de yaşadım. Abim, Amazon'un dağıttığı ücretsiz Battlefield V'i almıştı. Onda da girdim. Fazla kill alınca yine banlandım. Sunucu sahiplerini öldürdüğümüzde otomatik ban mekaniği falan mı var bu oyunda?

Bıraktığım linkten nasıl iletişime geçeceğiniz yazıyor, ama bir sorum olacak hile falan açmaya kalkıştınız mı?
Bunlardan hangisini seçmeliyim?

EA.png

Fazla kill olayını yüksek K/D ile ben de çoğu zaman elde ediyorum ama raporlanma dışında herhangi bir olumsuz durumla da karşılaşmadım açıkçası, 350 saati aşkın bir oynama sürem var, en fazla karşılaştığım durum maç sonunda elde ettiğim killerin sayılmamış olarak gözükmesiydi ki normal olarak başka sunucularda oynamaya devam edebiliyordum. Normalden farklı olarak başka bir işlem yapmadığınıza emin misiniz?

Fazla kill dediğiniz kaç kill?
İlk oyunumda 38 kill aldım. Zaten sohbet kısmından falan yazıyorlardı "5 level and 30 kill interesting" diye. İkinci oyunda baktığımda 20 küsür kill vardı. Skora baktıktan 5 dakika sonra banlandım zaten.
Fazla kill olayını yüksek K/D ile ben de çoğu zaman elde ediyorum ama raporlanma dışında herhangi bir olumsuz durumla da karşılaşmadım açıkçası, 350 saati aşkın bir oynama sürem var, en fazla karşılaştığım durum maç sonunda elde ettiğim killerin sayılmamış olarak gözükmesiydi ki normal olarak başka sunucularda oynamaya devam edebiliyordum. Normalden farklı olarak başka bir işlem yapmadığınıza emin misiniz?
Kesinlikle eminim. Battlefield'da hiç hile yapmadım, niyetim de yok.
@mustafa6789, @EfeBalboa, @Jonathan North, şöyle bir videoya rastladım YouTube'da:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arkadaş bayağı kill almış. Sonrasında banlanmış. Yorumlar kısmında iletişime geçip sorunu hallettiğini yazmış.

Bazen ikinci hesabını Amazon Prime'dan beleşe alıp düşük level olarak görünen adamların iyi oynaması normal karşılanabilir, sizin için söylemiyorum ama böyle bir ihtimalin olacağını da o chat kısmına yazan sinirleri bozulmuşların düşünebilmesi gerekiyor, açıkçası beni de yeri geliyor 1 lvl adam bile bazen kazaya bazen de harbi 1v 1'de alabiliyor, neyse diyorum geçiyorum örneğin.

Herhangi bir conquest maçta 100-5 / 120/8 gibi anormal oynayanlar da kusura bakmasın direkt olarak hile oldukları açık ve bariz bir şekilde belli oluyor çoğu zaman, onun dışında kill rekorumu kırdığım Metro haritasında 71K/23D oynadığım zamanlara baktığım zaman bazı istisna küçük haritalarda 100'e yakın değerler elde edilmesi ise oldukça olası bir durum, özellikle de PlayStation ve Xbox'ta 'iyi oyuncularla' bu çok mümkün. Yukarıda hileden bahsettiğim olay, Rotterdam, Panzerstorm, Hamada gibi büyük haritaların conquest modları için geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı