Bayramda dilenen eşkıya Suriyeli çocuklar

Tek çare Zafer Partisi... (Özetle partinin amacı mültecileri kendi vatanlarına insancıl bir şekil de göndermek. Nasıl göndereceğini açıklayan ilk partidir.. Biraz daha araştırarak nasıl bir parti olduğunu anlayabilirsiniz. Parti hakkın da sorularınızı beni etiketleyerek sorabilirsiniz.)
Adam sırf mültecileri göndermek için parti kurdu ya o olayı beğeniyorum. 😂
Bu partinin yapacaklarının yazdığı, uygulayacağı politikalar vs... bir liste falan varsa link yollar mısın?
Bu partiye karşı olumlu bakıyorum şimdilik.

Sanmıyorum oyla moyla düzeleceğine, malum kişi kesinlikle kazanacak 23 yaşına geldim umudumun olmaması ile ilgili değil. Aldığı oy istatistiklerine bakarak ve son seçimden bu yana Suriyeli artışına bakarak bile kesinlikle kazanacağını söylebilirim. Yani oy moy hükümet parti işi boş. Amerika, İsrail ve tüm Türk karşıtı ülkeler bize düşmanlar ve sistemimize kontrol altına aldıkları için hiçbir şekilde bu ülkenin geri düzelebileceğine söyleyemem.

Hala daha içimde bir ümit var ülkeyi yeniden düzlüğe çıkartacak bir siyasi elbet gelir bura da işin bir kısmı muhalif partilere kalıyor iyi siyasilerin çıkabilmesi için muhalif parti başkanlarının başlarında oldukları partileri iyi ve onurlu bir biçimde yönetmeleri lazım. 2023 seçimlerinde iyi bir aday çıkartılırsa Erdoğan'ın kaybedeceğini düşünüyorum, artık sosyal medyanın etkisi çok daha büyük ve insanlar Erdoğana daha da sinirli.

Suriyeli dışında da bir dünya derdimiz var maaşa yılda 1 ama her şeye günlük zam geliyor, geleceğimi düşünmeyi bıraktım her gün kuru ekmek yiyorum.

Suriyeli dışında da bir dünya derdimiz var maaşa yılda 1 ama her şeye günlük zam geliyor, geleceğimi düşünmeyi bıraktım her gün kuru ekmek yiyorum.

Sana şöyle diyeyim 20 sene sonra keşke açlıktan ölseydim de arapların eline geçen Türkiye'yi görmeseydim diyeceksin, böyle giderse.
Çocukların ve torunların suratına tükürmesinler diye şahsi sıkıntılarını kenara bırakmak zorundasın. Hayal et, kızın, torunun, erkek evladın bir Afgan, Suriyeli, pakistanlı tarafından taciz edilirse ya da kaçırılırsa ne yapardın, sadece o anı hayal et ne demek istediğimi anlayacaksın.

Hocam biz arkadaşlarla mülteci AVI'na çıkıyoruz köşede oturup tip tip bakıyoruz eğer karşılık verirse köşede saklanan arkadaşlarlar ile kovalayıp pataklıyoruz artık tak etti.
Bunu yapma sebebimiz arkadaşın kardeşini taciz etti kö*ekler resmen Cemal Paşacılık oynuyoruz :D
Aramıza katılmak isteyen varsa yerimiz Manisa bana yazsın :D
Aradığımız kriter ise: John Wick gibi kalem kullanması :D

Yeni konular

Geri
Yukarı