Bazı kadınlar neden erkeklere karşı böyle?

Arkadaşım sağlığın sıhhatin yerinde mi? Her yer erkek ne demek? Cinsiyetimizi anne karnında hangimiz belirleyebiliyoruz? Sokakta erkekten çok karşı cins arkadaşı görebiliyoruz.
Bir çok yerde erkek yoğunluğu daha fazla olduğunu belirttim. Sen niye böyle anlamsız şeyler yazıyorsun çocuk gibi onu anlamadım. Senin sağlığın sıhhatin yerinde mi acaba küçük dostum?

Bir çok yerde erkek yoğunluğu daha fazla olduğunu belirttim. Sen niye böyle anlamsız şeyler yazıyorsun çocuk gibi onu anlamadım. Senin sağlığın sıhhatin yerinde mi acaba küçük dostum?

Erkeklere köpek muamelesi yapar gibi sürü demişsiniz. Gerek orada gerek burada, ne anlamda söylediğinizi anlayabiliyorum. Erkek misiniz onu da bilmiyorum ama, neyse tartışmaya girmeyeceğim. Bu arada iyiyim. :)

Ortada kız yok ki.
TÜİK Kurumsal. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre; 2021 yılında, kadın nüfus 42 milyon 252 bin 172 kişi, erkek nüfus 42 milyon 428 bin 101 kişi oldu. Diğer bir ifadeyle; toplam nüfusun %49,9'unu kadınlar, %50,1'ini ise erkekler oluşturdu.

TÜİK Kurumsal. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre; 2021 yılında, kadın nüfus 42 milyon 252 bin 172 kişi, erkek nüfus 42 milyon 428 bin 101 kişi oldu. Diğer bir ifadeyle; toplam nüfusun %49,9'unu kadınlar, %50,1'ini ise erkekler oluşturdu.
Bir çok yerde dedim zaten. Oyunda, sokakta, forumda, sosyal medyada erkekler daha çok ortalıkta.

Erkeklere köpek muamelesi yapar gibi sürü demişsiniz. Gerek orada gerek burada, ne anlamda söylediğinizi anlayabiliyorum. Erkek misiniz onu da bilmiyorum ama, neyse tartışmaya girmeyeceğim. Bu arada iyiyim. :)
Demedim, erkekler bir çok yerde kızlardan daha fazla bulunuyor dedim. Sen niye anlamsız şeyler yazıyorsun?

Hanımefendilere göre oyun yok. Yobaz erkekler çok olduğu için. Kız ses veriyor ardından arizona kertenkelesi gibi üşüşüyorlar.
Fazla ilgilendikleri bir şey değil. Erkekler yalnız oldukları için ya da sıkıldıkları için anonim yerlerde takılmayı hobi olarak benimsemişler. Tabii forumda da kız olduğu anlaşılınca beyefendicilik yapıldığı için.
Kadın sayfalarında da erkeğe rastlamak az. Erkekleri kötüleyen bir gönderi olsa mesajların yarısından çoğu kadınlardan atılıyor.

Gerçi o durumlarda da yobaz erkekler toplanıp, kızı kötülüyorlar ve üzerine gidiyorlar.

Ortada kız var da yobaz erkek bollukta.

Geri
Yukarı