Bazı üyelere atılan iftiralar hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Linç midir? Beğeni kasma mıdır? Konuya pek hakim değilim açıkcası ama şöyle ki bu forumun sadece bilmeyen insanlara yardım formu olması ve sorunların çözülmesine odaklanılması lazım. Benim beğeni sayım mesaj sayımdan düşük ama benim için önemli olan faydalı olabildiysem ve sorunu çözebilmiş isem o an o kişinin mutluluğu sevincidir hatta onun mutluluğundan dolayı benim mutlu olmamdır. Forum içi bir sorunda varsa gruplaşma olup linçlemektense ayrı rapor değil de aynı böyle mahkemeye benzer yargılı sorun çözümü olmalı böylelikle konularda kirlenmemeli konudan sapmamalı ya da ayrı gereksiz konular açılmamalı. Herkese iyi akşamlar, iyi sosyaller dilerim.

Discord gruplarının hiçbiri açılma amacında kalamaz zaten, bunu beklemiyordunuz değil mi? Bahsi geçen Discord gruplarında neler neler dönmüyor? Belki birçok üye bilmiyor ama o Discord grupları sosyaldeki düzenin bozulmasında çok etkin rol oynuyor. @Sylveon tavrına şaşırmadım desem yalan olur. Gerisi gayet normaldi. 😁

Bu arada son bir mesaj daha yazmak istiyorum, bu mesaj eğer varsa beğeniyi hileyle kasan arkadaşlara, forumdaki olaylardan bihaber olduğum için kimseye iftira atmak istemiyorum. Bakın arkadaşlar önemli olan mesaj ve beğeni, en iyi cevap sayısı değildir, önemli olan bu forumda yaptığınız isim ve gördüğünüz saygıdır. Bana saygı duyan, seven var mı bilmiyorum fakat ben, @BERWAR, @SideWinder, @Jira, @Shimada Sensei, ilk aklıma gelenler ve sosyalde en çok saygı duyduğum insanlar bunlardır, mesaj ve beğeni sayılarından dolayı değil yaptıkları isimden dolayı. O yüzden bu tür olaylara başvuruyorsanız eğer yapmayın, zira sadece kendi adınızı ve sicilinizi kötülüyor, kendinizi küçük düşürüyorsunuz.

Yazık cidden. Başka konularda 'Yav beğeni önemli değil, sadece sayı.' diyen kişiler bu işlere girişmiş. Sizin amacınız kendinizi pohpohlamak sanırım. Beğenileriniz silinse iyi olur cidden. Takmayın şu beğeniye artık. Sizin amacınız insanlara yardım etmek değil sanırım. Kaç kişiye yardım ettim ama bir beğeni almadım çünkü önemli değil. O kişi bana teşekkür eder ve işe yaradığını söylerse beni mutlu eder. Size de tavsiye ederim:)

@Zurnadürüm Zamanında Asım ve benim uyarılarıma rağmen en üst kademedeki yöneticiler tarafından göz yumulan bir durum olmuştu, sonrasında yönetim olarak epey başımız ağrıdı. Grup amacına ulaştı ve aralarından moderatörler çıkardı, bazı moderatörlere linç girişimi başlatıldı, bana da bulaşıldı (sonucu kötü oldu onlar için) ve sonrasında çok geç kalınarak önlem alınmaya çalışıldı. Kısacası özel iletişimi kendi amaçları için kötüye kullananlara karşı olması gereken bir kural getirildi.
Ortada sadece bir grup var. Technopat Sosyal'de Discord gruplarına dahil olmayan üyelerin sayısı %10 falandır. Sadece aylar öncesinde bir grup açtık diye beğeni kastığımız düşünülüyor. Şu an şüpheli durumunda olmayı kendim tercih ettim ama bu durumda olmaktansa beğenimin 0 sıfır olmasını kesinlikle tercih ederim.
Bu arada son bir mesaj daha yazmak istiyorum, bu mesaj eğer varsa beğeniyi hileyle kasan arkadaşlara, forumdaki olaylardan bihaber olduğum için kimseye iftira atmak istemiyorum. Bakın arkadaşlar önemli olan mesaj ve beğeni, en iyi cevap sayısı değildir, önemli olan bu forumda yaptığınız isim ve gördüğünüz saygıdır. Bana saygı duyan, seven var mı bilmiyorum fakat ben, @BERWAR, @SideWinder, @Jira, @Shimada Sensei, ilk aklıma gelenler ve sosyalde en çok saygı duyduğum insanlar bunlardır, mesaj ve beğeni sayılarından dolayı değil yaptıkları isimden dolayı. O yüzden bu tür olaylara başvuruyorsanız eğer yapmayın, zira sadece kendi adınızı ve sicilinizi kötülüyor, kendinizi küçük düşürüyorsunuz.
Beni beğeni ve mesaj sayımdan dolayı seven birisi varsa söylesin, göz ardı edeyim. Benim amacım burada insanların karakterimi sevmesiydi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı