Bazı YouTuber'ların like ve abone dilenmesi

Kanal ve video etkileşimi için YouTube açıldığından beri videolarda belirtilen bir ifade. Samimi olup olmadıkları tartışılır.

Katılıyorum. Benim bir diğer sevmediğim şey de videonun başında 5 dakika konuşan, videoya bir türlü geçmeyenler.

Kısa bir hatırlatma onlara ayda onbinlerce lira kazandırıyor. Uzatanlar ve saçma şeyler söyleyenler gerçekten sinir ediyor hak veriyorum. Ama bende mesela like atmak istiyorum ama unutuyorum. Hatırlatmalar iyi oluyor. Zaten "unutmayın" diyorlar. Olun demiyorlar. Hatırlamamız için.
Normalde hiç dememeleri lazım. Videonun başında bir kere söylese anlarım ama videonun her dakikasında da söylemezsin yani. Barış Özcan'ın bir kere bile abone olun dediğini görmedim ben ama izlenmelerine, abonelerine bakıyorsun diğerleri gibi dilenmemesine rağmen kazanıyor.

Normalde hiç dememeleri lazım. Videonun başında bir kere söylese anlarım ama videonun her dakikasında da söylemezsin yani. Barış Özcan'ın bir kere bile abone olun dediğini görmedim ben ama izlenmelerine, abonelerine bakıyorsun diğerleri gibi dilenmemesine rağmen kazanıyor.

Bir başında bir de sonunda olması iyidir. Fazlasına ve uzununa bende karşıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı