Hayatı sadece oyunlardan ibaretmiş gibi davranan kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aslında konu şöyle değiştirilebilir.
"Oyunlarda saçma sapan davranışlar yapan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz"

Çünkü herkesin zevki farklıdır. Kimi spora kimi oyuna kimi gezmeye kimi başka bir şeyi sever ve zamanını onla geçirir.

hocam saygılar 😀.

Son düzenleme:
Çok saçma. Hayatları sadece oyun. Ben oyun da oynardım ders te çalışırdım hatta bal liginde futbol oynardım. Sonra çapraz bağlarım koptuğu için futbolu tam profesyonel olacakken bıraktım. Derslerime çok daha fazla asıldım ve iyi bir üniversite kazandım ve çoğu yerden burs alıyorum. Oyun oynamak bence boş bir şey hayatını yaşamayı engelliyor. Hatta oyun oynamayı sınav dönemlerşnde tamamen kesmiştim. İyi ki de kesmişim.

Boş olduğunu düşünmüyorum bizzat oyunlar ile çocukluktan beri İngilizcemi ve kültürümü geliştirdim fakat abartıldığında veya yanlış oyunlara takılınca kaçılması imkansız bir girdap.

@Senyör Kesada evet, haklısınız. Başlık biraz yanlış olmuş. "Hayatı sadece oyunlardan ibaretmiş gibi davrananlar hakkında ne düşünüyorsunuz" tarzı bir başlık daha doğru olurmuş, herkesin zevkleri farklıdır ve tartışılmaz. Konu başlığının düzenlenmesi için rapor yolunu kullanacağım, teşekkürler.

Boş olduğunu düşünmüyorum bizzat oyunlar ile çocukluktan beri ingilizcemi ve kültürümü geliştirdim fakat abartıldığında veya yanlış oyunlara takılınca kaçılması imkansız bir girdap.

Evet bazı oyunlara çok şey borçluyum üniversite sınavında ingilizceden Full çekmiştim. Ama çok oyun zararlı.

Anlattığınız olaydaki adama benzer tipleri çok gördüm ve genellikle 35-40 yaşlarındaydı hepsi. Takımın lideri, beyni olarak görüyorlar kendilerini. Tahminimce vasat bi işte çalışıp, yaşıtı insanlar tarafında dikkate alınmayan kimseler bunlar. Oyun gibi bir yerde yaşlarından küçük insanların saygısını kazandıkları için böyle davranıyorlar (genellikle yaşı itibariyle saygı duyulur).

Geri
Yukarı