Beğeni Geri Getirilsin!

Beğeni Geri Getirilsin Mi?

• Getirilsin.

Oy: 94 51,4%
  • Getirilmesin.

Oy: 89 48,6%

• Oy verenlerin toplamı
    183
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunun neresi aynı nokta? Çözüm gerekli bir özellik. Çok dar düşünüyorsunuz. Foruma giriş yapan 10.000'lerce tekil kullanıcı var. İnsanlar bir sorunun çözüldüğünü teker teker okuyarak mı bilsin?

Çözüldü damgası bu yüzden var. Sizin istatistik kasmanız için değil!
Aynı şeyi söylüyorum yine. Çözüm kaldırılmasın ama kişinin kaç tane çözümünün olduğu profilinde gözükmesin.
Benim tavsiyem çözüldü damgasının kalması ama profilde istatistik olarak kalmaması, bu insanların sorunlarına çözüm bulmalarına etki etmez.
Aynı şeyi anlatmaya çalışıyorum.

Benim tavsiyem çözüldü damgasının kalması ama profilde istatistik olarak kalmaması, bu insanların sorunlarına çözüm bulmalarına etki etmez.
Kişinin foruma ne kadar fayda ettiğini gösteriyor. Kaç kişinin sorununu çözmüş, yardımcı olmuş onu gösteriyor. Bu sayılar ile sadece moderatör oynayabilir. Normal bir üye bu özelliği suistimal edemez.

Aynı şeyi söylüyorum yine. Çözüm kaldırılmasın ama kişinin kaç tane çözümünün olduğu profilinde gözükmesin.
Neden sizin az çözümünüz var diye mi? Bu özelliğin suistimal edildiği bir durum yok. Çözüm denetlenen bir özellik. Moderasyon çözülen konuları inceliyor.

@Birisi42

Ona bakarsak benim mavi ekran konularına geri dönüş gelmiyor. Rahat 30-40 tane konu geri dönüş gelmedi. Yani ne yapabilirim ki? Hatta geri dönüş gelmiyor diye bari çözüm alayım dedim. Raporladım " geri dönüş lazım" diye geri dönüt verdiler.

İyilikle hava atılmaz, karşılık da beklenmez. Kendin katkı sağladığını biliyorsan kafidir.
Olabilir.

Etkiliyor. Caner Uncu'nun gitmesi forumdaki bilgi seviyesini etkilemedi mi?
Kendisi galiba sistem toplama bölümünde aktifti. Elbette kalması daha iyi olurdu ancak son dönemde Sosyal`den özellikle rehber anlamında çok faydalı içerikler çıkıyor. Sadece beğeni için burada duranlar zaten ortama faydadan çok zarar verir bence - Caner`i işaret etmiyorum burada.

İyilikle hava atılmaz, karşılık da beklenmez. Kendin katkı sağladığını biliyorsan kafidir.
Hava atıyorsa kendi sorunu. Beğeni moderasyon tarafından kontrol edilemediği için kalktı. Çözümde böyle bir durum yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı