Beğeni Geri Getirilsin!

Beğeni Geri Getirilsin Mi?

• Getirilsin.

Oy: 94 51,4%
  • Getirilmesin.

Oy: 89 48,6%

• Oy verenlerin toplamı
    183
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden sizin az çözümünüz var diye mi? Bu özelliğin suistimal edildiği bir durum yok. Çözüm denetlenen bir özellik. Moderasyon çözülen konuları inceliyor.
Hayır alakası yok. Ayrıca suistimal edilemez demedim. Eşitliğin sağlanması amacında kişinin profilinde gözükmesin dedim.

Hocam çözüm kalmalı. Birisinin bir konuda ne kadar çözümü varsa o kadar bilgilidir.
Yanlışınız var. Ben konsol bölümündeyim ve 8 çözümüm var, biri teknik destek bölümünde 20 çözümü var. Şimdi 20 çözümü olan kişi benden her alanda daha bilgili mi oluyor?

Forumdaki kemik kitle dediklerin pandemi döneminde foruma giren ve pandemiden sonra muhtemelen uğramayacak kişiler. Sosyal'de sürekli böyle bir döngü var. Bu olaylardan sonra da forumun çoluk çocuktan ayıklandığını düşünüyorum.
Ben onlardan bahsetmiyorum. Örneğin Caner Uncu.

Hayır alakası yok. Ayrıca suistimal edilemez demedim. Eşitliğin sağlanması amacında kişinin profilinde gözükmesin dedim.
Çözüm konusunda eşitliğe gerek yok. Çözüm doğru bilgileri yansıtıyor. Bir kişi konudan çözüm aldıysa gerçekten hak etmiştir. Bırakın çözüm sayısı artsın. Çözüm üyeler tarafından, bu kişi bilgili diyebileceği bir istatistik.

Açıkçası beğeni almak beni hem motive hem de mutlu ediyordu ve foruma girme isteğimi artırıyordu. Açıkçası biraz hevesim gitti.

@MisakiTaro @Birisi42 Haklısın ancak sadece bazı bölümlerde çözüm özelliği bulunduğu için aynı beğeni gibi yanlış algılanmasına sebep olabilen bir özellik.
Şimdi Bora Dere ile "DDL at kardeşim" diyen biri aynı bilgi birimine mi sahip? :D Zaten bu tür kişiler genelde bilgili olduğu konulara yazıyor. Bilgili birini, bilgisizden ayırmak için güzel bir yöntem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı