Beğeni Geri Getirilsin!

Beğeni Geri Getirilsin Mi?

• Getirilsin.

Oy: 94 51,4%
  • Getirilmesin.

Oy: 89 48,6%

• Oy verenlerin toplamı
    183
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslinda mesaj sayisina gore rutbe olmasini tercih ederim. Profiline bakma olayi kaldirilsa aslinda hiç kimse orayi goremez ve o bos goruntu kirliligi gorunmez. Ayrica profiline tiklamadan da mesaj sayisi gorulebilse aslinda daha guzel olur. ( Mobil için ) İmzalari ise mobil kullanicilar da gorebilmeli.

Zaten forumdaki kemik kitleden birçok kişi ayrıldı, etraf çoluk çocuk kaynıyor şu an.
Forumdaki kemik kitle dediklerin pandemi döneminde foruma giren ve pandemiden sonra muhtemelen uğramayacak kişiler. Sosyal'de sürekli böyle bir döngü var. Bu olaylardan sonra da forumun çoluk çocuktan ayıklandığını düşünüyorum.

Kimsenin bana ihtiyacı yok tabii gitmem kimsenin umrumda da değil ama benimle aynı düşünen birkaç kişi bile olsa forumu etkiler bu.
Birkaç üyenin gitmesi forumu etkilemez merak etme.

Kendini beğeniden ziyade çözümle motive et. Çözüm için de Sosyal'deki çözümü almana gerek yok. Birinin sorununa katkıda bulunman yeterli değil mi?

Rütbe olayı sıkıntı yaratan bir durum değil. Kalıcılık ile rütbe atlayanlar en fazla Hectopat oluyor. Mesaj yazmayınca da o üyeyi zaten kimse görmüyor.
Bilgi sahibi olduğum konular genellikle çözümle alakasız. Sistem toplamaya çözüm gelecekse ona da lafım yok.

Forumdaki kemik kitle dediklerin pandemi döneminde foruma giren ve pandemiden sonra muhtemelen uğramayacak kişiler. Sosyal'de sürekli böyle bir döngü var. Bu olaylardan sonra da forumun çoluk çocuktan ayıklandığını düşünüyorum.

Birkaç üyenin gitmesi forumu etkilemez merak etme.
Etkiliyor. Caner Uncu'nun gitmesi forumdaki bilgi seviyesini etkilemedi mi?

Bilgi sahibi olduğum konular genellikle çözümle alakasız. Sistem toplamaya çözüm gelecekse ona da lafım yok.
Sistem toplamaya çözüm gelmez. Bir kişiye öneri yapmak çözüm değil. Kişinin sistem toplamasına yardım etmek yeterli değil mi? Neden somut bir rakam görmek istiyorsun profilinde?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı