beIN Connect'ten içerik izleyememek

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
Genel problemler, iyileştirme çalışmaları güncellemeler derken adeta gına getirdiler. Şimdi de hangi içeriği izlesem de video yükleme çizgisi ilerlemiyor, teknik yetkililer dünden beri çalışma yaptıklarını söyledi. Öncesinde yine benzer sorunlar yüzünden adeta platformu aldığımıza pişman ettirdiler. Favori olarak seçtiğim içeriklerin bazılarını korsandan, izledim yani arkadaşlar ücretini ödediğimiz platformda film izleyemiyorum. Şu an 2 gündür içerikleri sorunlu. Ben o kadar platform aldım, beIN Connect kadar sorun yaşamadım. Alay eder gibi korsan izleyenler hiçbir problem yaşamadan izliyorlar. Bugün izleyemediğim dizilerin birçoğunu teknik problemler yüzünden korsandan izledim. Parasını verdiğimiz platformdan içerik izleyemiyoruz.

Adsız.png

Hocam siz hangi platformda izliyorsunuz? Geçen gün hafıza kaybı filmini Chrome üzerinden sorunsuz izlemiştim.

Hocam şimdi ben beIN Connect üzerinden yaşadığım sorunu beyan ettim. Teknik ekip sorunun kendilerinden kaynaklandığını belirttiler yani platformun bilgisayarlar üzerinden Windows işletim sistemi ile uyumsuzluk yaşadığını söylediler. Sanırım sorun bugünde devam etti platformu aldığımdan beri güncellemeler, iyileştirme çalışmaları bıktırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı