Belçika SPA yarışı

@Jayce Takımların organizasyona katılım isimleri ile üretici isimleri farklı oluyor. Mesela bu yıl için takım adı Aston Martin Red Bull Racing olan Red Bull'un constructor adı Red Bull Racing - Honda olarak geçer. Buradaki Honda motorun üreticisi oluyor. Ferrari'de ise durum farklı, orada takım adı Scuderia Ferrari ama constructor olarak sadece Ferrari yazar. Motoru da kendisi üretiyor. O yüzden o yorumda Red Bull takımından bahsederken Renault markası motor için kullanılıyor.

Ben Spa yarışında Vettel olmasaydı Hamilton'ın Leclerc'i geçeceği düşüncesindeyim. Son 5 turda Leclerc'in lastikleri bitme seviyesine geldi ve Hamilton 3 turda 5,5 saniye fark kapattı. Vettel 2. pitstop'unu yapmadan önce Hamilton'u yavaşlatmasaydı Leclerc kazanamayabilirdi.

@Lxouc Öyle zaten, Leclerc de bunu söyledi. Takım stratejisi bazı durumlarda bir pilotun feda edilip ötekini korumasını ya da geçilmesini gerektirir, Vettel de bu sefer profesyonel davranıp yapması gerekeni yaptı. Ancak bundan sonraki yarışlarda bu düzenli hale gelirse Vettel'in tepkisinin ne olacağı şüpheli.

Vettel gerçekten de elinden gelenin en iyisini yapıyordur fakat Leclerc olağanüstü bir efor sarfettiği için onu olduğundan kötü göstermiş olabilir.
Vettel elinden geleni yapiyor emin olabilirsin bundan.

Bir yarışa gitmek istersen istediğin yerden senin için de bilet ayarlayabilirim, birlikte gidebiliriz. Monaco'ya tekrar gideceğim ama senin oraya gelmek istemeyeceğini biliyorum. Maddi bir sorunun yoksa Monza'ya hayır diyeceğini sanmam.
Teklif için sağol. Maddi durumun maalesef ki gelmeye müsait değil. Teşekkürler tekrardan. Evet Monaco'yu sevmiyorum dediğin gibi.😊

Redbull diyecektiniz sanırım.
Redbull eskiden Renault motoru kullanıyordu orada yanlış bir ibare yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı