Belediyede Meslek Lisesi Bilişim Stajı Yapmak

Aysel Gedik

Hectopat
Arkadaşlar Gebze belediyesinde 28 eylül pazartesi staja başlayacağım. Bilişim bölümü veritabanı programcılığı dalında öğrenciyim. Belediyede girdim staja sizce neler yaptırırlar? Belediyede yapan arkadaşlar birazcık beni bilgilendirebilir mi?

Geçen yıl belediye de bilgi işlem bölümünde staj yapmış biri olarak dalınızın bir önemi yok ben web programcılığı dalı okudum web ile ilgili stajda iş yatırmadılar. Öncelikle insan kaynakları müdürü ve sizin kendi müdürünüz ve sorumlunuz ile sorun yaşamayın 1 yıl sizin için işkence olabilir. Size format atma ufak tefek sorun halletme fare çalışmıyor klavye çalışmıyor ses gelmiyor vb duruma göre resim yazı çıkartma bilgisayar temizliği duruma göre muhtarlıklara gidip bilgisayar tamiri kasa içi açıp parça sök tak yapma bilgisayar parçası gelince kargoya gitme falan yaptıracak sizden sorumlu kişi eğer oda da klima dizüstü bilgisayar ve kendi arkadaşınız ile gidecekseniz çok iyi birbirinizin eksiklerini kapatırsınız ben format atma işlemlerinde iyiydim arkadaşım sök tak işlemlerinde iyiydi böylece işleri halledip kafamıza göre takılıyorduk duruma göre iş gelmeyecek bütün gün Full oturacaksınız bazen işler olup yorulacaksınız asıl faydaları rahat ödev yapma bedava Wi-Fi kullanımı rahat goygoy yapma ortamı diğer okuldan da gelen kişi olursa tadından yenmez üstüne üstlük teknoloji hakkında iyi bilgi sahibi olursunuz. Buradan arkadaşıma selamlarımı iletiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı