Belediye'ye İnternet Hattı Çektirmek

Daha fazla  
Merhaba, Arkadaşlar yeni evimize taşınalı 5. ayımız olacak. Fakat hala internetim yok. Sistemimi topladım ama bizim sokakta fazla ev olmadığı için internet hattı çekmiyorlar, Yani tek başvuru yapan biz varız ve buralarda daha yeni yeni konutlaşmaya başladığı için sosyal açıdan sıkıntı çekiyorum. Bu konu ile ilgili bir bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin. Şimdiden teşekkürler.

Bizim oturduğumuz evin sokağında da yoktu. Telekomun kapısını aşındırdık 1 ay, anca öyle yaptılar. Gelen ekiplerin tepesinden ayrılmadım, bazısı uğraşmadan işi koyup gidiyor :D Telekoma git, konuş, uğraş, işin peşini bırakma. Başka türlü olmaz. Bağlantın varsa kullan, süreci kolaylaştırması açısından.

Wifi yayın yapan mobil modemlerden alabilirsin onlar alt yapıyı getirene kadar. Yoksa çok beklersin.

Türkcell süperonline a git. Fiber hat istedigini söyle. Bende yaptim, kendi ekipleri ile gelip sokaklari eşip kazımaya başladılar. Sakın ttnet e gitme. Başlarında dur.
O seçenekler bir an aklımdan çıkmış, iyi hattırlattın :) Ama soru şu: Bursa' ya geldi mi Superonline? Bir şehire girdiler mi, her eve, apartmana girip, imza toplayıp, hemen döşemeye başlıyorlar. TTNet' ten daha kaliteli hizmet sundular, şu ana kadar, ama fiyatları biraz daha yüksek.

Hepinize teşekkür ederim. Baba'mı biraz zorladım ve merkez Ptt şubesine gidip tekrar tekrar başvuruda bulundu 10 gün içinde veya daha kısa bir sürede geliriz demişler, Bugün 4. gün umarım 1 hafta içinde internetim olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı