Ben neden yaratıcı olmadım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen nesin? Ölümlü.
Her türlü şeyi bilebilir misin? Hayır. O zaman sence Tanrı olsan ALLAH gibi yönetebilir misin?
Tanrı zaten hep vardı.
Offfff ki ne offfff. Bende diyorumki hep olan tanrı herşeyi yapabilen tanrı neden ben olmadım? Kısacası neden ben o olmadım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve sen bu kocaman evrenin içindeki küçük bir Galaksi'nin içindeki, fındık kadar Dünya'nın içindeki 7.6 milyar insandan birisin. Neden sen olasın? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ve sen bu kocaman evrenin içindeki küçük bir galaksinin içindeki fındık kadar dünyanın içindeki 7.6 milyar insandan birisin neden sen olasın ki .d
Neden Tanrı'nın özelliklerinde değil peki?

Ve sen bu kocaman evrenin içindeki küçük bir galaksinin içindeki fındık kadar dünyanın içindeki 7.6 milyar insandan birisin neden sen olasın ki .d
Allah nasıl oldu o zaman? Bak 100 kere dedim ki bu halimle değil yaratıcı halimle neden yaratıcı olmadım da o oldu?

Allah nasıl oldu o zaman? Bak 100 kere dedim ki bu halimle değil yaratıcı halimle neden yaratıcı olmadım da o oldu?

Hiçbir zaman yaratıcı olmadın hiçbir zaman yaratıcı olamayacaksın. Allah benim dinime göre ebediyen vardı ebediyen olacak benim düşüncem budur herkes kendinden sorumludur ben kendi dinimi yaşarım isteyen istediği gibi yaşasın saygı duyarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı