''Ben Seni Arkadaşım Olarak Görüyorum'' Diyen Kıza Ne Yapılmalı?

Ama o da birini seviyor gibi bir düşüncem var. Instagram'dan bazı sözler atıp duruyor.
Bırak ne yaparsa yapsın ya. Benim hatama düşme. Bırak kendi haline, eğer başkasına kasıtlı atıyor ise yine atar. Sana karşı atıyor ise bir süre sonra yazar zaten bence.

Acaba eski hoşlandığım kıza mı yazmaya başlasam?
Bir kere olmadıysa bir daha olmuyor emin olun 😁 Mesela yine ben önceden hoşlandığım kıza gittim papatya buketi yaptırdım ve buluşma sonrası kendi ellerimle çöpe attım. "Birilerini üzmüşler" capsi gerçek oldu yani 😄

Bana kalırsa Türk erkekleri olarak kızları çok başkalaştırıyoruz, yüceltiyoruz onları o yüzden böyle şeyler oluyor.

Anladığım kadarıyla kıza aşık falan da değilsin. Akışına bırak.

Benim bugüne kadar tecrübe ettiğim en net ve kesin bir şey var ise, çok ilgili davranmamaktır. Klasiktir, lakin genelde hep işler. Asla bunaltma.
Hocam öyle dediğiniz gibi çok yüceltseydim kızın köpeği olurdum ne dese yapardım her dediğine evet derdim trip attığında kızı avutmaya çalışırdım. Doğuştan bunları yapmıyorum :D. İlgi konusunda falan konuda bazı yerlerde bunu açıkladım zaten.

Anlamaya çalışma, asla anlayamazsın. Hepsi için demiyorum lakin benim genel olarak düşündüğüm tanım bu.

Çok kafa yordum, hep "Neden?" diye sorguladım kendimce ama asla bir cevaba ulaşmış değilim.

Bir kız var. En son, 2 ay önce konuştuk. Yıllarımız oldu beraber. Sevgili değildik, lakin kardeş, kanka gibi de değildik. Her şey çok mükemmeldi, çok güzel konuşmalar oldu aramızda. Güzel şeyler yaşandı.

Her şey böyle ilerlerken, birden görüldüler başladı. Geç cevaplar başladı. Hal böyle olunca, tek bir mesaj dahi atmadım, aramadım. 2 ay oldu işte.

İşin garip yanı, daha önce de bir çok kez böyle bir şey yaşadık. Araya böyle çok uzun bir süre giriyor, tek kelime etmiyoruz ve gün geliyor mesaj atıyor, güzel şeyler yaşanıyor.

Farklı bakış açısıyla bakmak falan yok arkadaşlar. Hiçbir hatam olmadı. Onu incitecek hiçbir şey yapmadım... O yüzden, çokta şey etme. Alış.

Akışına bırakıyorum sorun yokta, kimin ne zaman öleceğinin belli olmadığı bir dünya da, bu yapılan çok ağır. Her an başımıza her şey gelebilir, her saniye. Ölmeyecekmiş gibi yaşıyoruz. Beni kendinden uzak tuttuğu her an, ondan nefret ediyorum.

2 günde bir WP'den sohbet ettiğin kızla ne tür bir ilerleme yaşıyabilirsin sence? Dışarda falan görüşüyor musunuz bari? Cinsel olarak birliktelik yaşamak istiyorsan, ilk önce bu konuda tecrübeli ve akışta ne yapacağını bilmen gerecek. Veya seninle arkadaşlık kurması tamamen bir mekansal şartdan doğmuş bir şey olabilir, gözde büyütüp kızla zorla ilişki yaşamaya çalışırsan onun gözünde enayi ve ezik görünürsün. Seviyorsan kızı, yakınında tutmaya bak. Kızın senden etkilenmesini istiyorsan daha çok zaman geçirmeye bak, 'Yüz Yüze'.

2 günde bir WP'den sohbet ettiğin kızla ne tür bir ilerleme yaşıyabilirsin sence? Dışarda falan görüşüyor musunuz bari? Cinsel olarak birliktelik yaşamak istiyorsan, ilk önce bu konuda tecrübeli ve akışta ne yapacağını bilmen gerecek. Veya seninle arkadaşlık kurması tamamen bir mekansal şartdan doğmuş bir şey olabilir, gözde büyütüp kızla zorla ilişki yaşamaya çalışırsan onun gözünde enayi ve ezik görünürsün. Seviyorsan kızı, yakınında tutmaya bak, Sevgili ayağı takılmakta saçma olur. Bir kızın senden etkilenmesini istiyorsan onunla zaman geçirecek bir şeyler bulmalısın..

Arkadaşım, cinsel ilişki vs. hayırdır pedofili falan mısın? Arkadaş 15 yaşında, bu tür bir şey sorması da gayet doğal. Kadınları sadece cinsel obje olarak mı görüyorsun? Lütfen yazdığınız yazıları tekrar bi' okuyun ya.

2 günde bir WP'den sohbet ettiğin kızla ne tür bir ilerleme yaşıyabilirsin sence? Dışarda falan görüşüyor musunuz bari? Cinsel olarak birliktelik yaşamak istiyorsan, ilk önce bu konuda tecrübeli ve akışta ne yapacağını bilmen gerecek. Veya seninle arkadaşlık kurması tamamen bir mekansal şartdan doğmuş bir şey olabilir, gözde büyütüp kızla zorla ilişki yaşamaya çalışırsan onun gözünde enayi ve ezik görünürsün. Seviyorsan kızı, yakınında tutmaya bak. Kızın senden etkilenmesini istiyorsan daha çok zaman geçirmeye bak, 'Yüz Yüze'.
Konuyu değil de, sadece ilk ve son sayfayı okuduğun belli. Bir gözden geçir konuyu. Lütfen.

Arkadaşım, cinsel ilişki vs. hayırdır pedofili falan mısın? Arkadaş 15 yaşında, bu tür bir şey sorması da gayet doğal. Kadınları sadece cinsel obje olarak mı görüyorsun? Lütfen yazdığınız yazıları tekrar bi' okuyun ya.
Ben sadece konuya odaklı konuştum, seni arkadaşım olarak görüyorum diye başlık açmış, ne tür bir cevap atılması gerekiyordu sence? Ayrıca yaşının farkında değildim, boş yapma o konuda. Ağır ithamlarda bulunup önyargı dağıtmana gerek yok. Sosyal hayatta neyin ne olduğunu bilmeyen insanlara tavsiye verince de yanlış anlaşılmak gibisi yok bence.
Konuyu değil de, sadece ilk ve son sayfayı okuduğun belli. Bir gözden geçir konuyu. Lütfen.
Konuya başlarken bile içeriği okuduğumu anlayabilirsin. Benden bir sonraki yapılan yoruma takılıp önyargıya kapıldın diye mi bu yorumu yaptın? Yazdığımı tekrar gözden geçir bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızı bırak, arkadaş dahi olma, başka kızlara yönel, onu görmezden gel seni içten içe kıskanacak ama asla geri dönme bu dediğim seni çok geliştirir ama kalbini de kırar. Hayat acımasız napacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı