Bench Press 140 kg 6 tekrar

Uğurhan Çavuş

Hectopat
3 küsür , yıldır , Bench Press üstüne çalışıyorum 39 aydır.
Bir video da buraya koyayım dedim
Bench Press 140 kg 6 tekrar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanalı ve Evdeki sistemi kuralı 2-3 ay oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
18 yaşında başlaman iyi olmuş daha erken yaşlarda başlamak gelişimini etkileyebilirdi. Demek doping buraya da sıçradı ha... Bileğine güvenen adam kalmamış dünyada desene. :)

Hocam kaldırdığın yük gerçekten iyi, 6 defa tekrar yapabiliyor olmak da önemli tabi, 120KG 4 tekrarda tıkananlar çoğunlukta.
Ama biraz da estetik önemli bence spor işinde, ne kadar zor bilemiyorum ancak yağ yakmanız lazım bence biraz.
Spor amaçlı bisiklet sürmeye başlasanız nasıl olur mesela?

Ben de evime ayarlanabilir dumbel seti alacağım, size de muhakkak danışırım çok yakın bir tarihte :)

Hocam kaldırdığın yük gerçekten iyi, 6 defa tekrar yapabiliyor olmak da önemli tabi, 120KG 4 tekrarda tıkananlar çoğunlukta.
Ama biraz da estetik önemli bence spor işinde, ne kadar zor bilemiyorum ancak yağ yakmanız lazım bence biraz.

Ben de evime ayarlanabilir dumbel seti alacağım, size de muhakkak danışırım çok yakın bir tarihte :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Rekor tazeledim 165 kg.
Şu anda definasyondayım evde bisiklet çeviriyorum.
Hem rekor tazeleyip hemde yağ yaktığım için yavaş yavaş yakıyorum.Başım üstüne danış tabi ki.

125 Kg 4 tekrar demek istedin sanırım. 135 kiloda takılanlar çok.:)

Az önce geldi ayarlanabilir setim. 10KG sağ 10KG sol dumbel bile hiç de hafif gelmedi :) 140KG'nin yarattığı baskıyı anlayabiliyorum :D
167.5 oldu. Tek seferde :)
Yani 140 kg 7 tekrar oldu , artık.
Benim kullandığım dambıllar , tek kola , 60 kg , yani 60*2 120 kg.
3-4 yılda sende geçersin 60*2 ye.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı