Benden fiziksel özellikleri daha iyi olan birine karşı kendimi nasıl savunurum?

Hocam seni öne geçirecek aletler demek istiyorum işte, lütfen sadece savunma amaçlı kullan. Hatta korkut, elinden geldiğince kullanma.
Bıçak vs. birşey asla götüremem.

1) Ailem yakalar
2) Hocalar görürse cidden okulda herşeyim biter.
3) Özel okul sonuçta uyarı kartı diye birşeyden bahsetmiştim o zımbırtıdan verilir.
Sadece korkutma için kullanabileceğim birşey varsa önerirmisiniz. Fiyat önemli değil.

Merhaba, okulda bir çocuk var. Kesin bana bulaşacak kavga edeceğiz bir gün. Basketbola gidiyor boyu benden hafiften büyük. Güçlü zayıf sayılır. Ben kiloluyum güçlü sayılırım fakat en küçük kavgada ağlama duygusu geliyor boğazımda yumru çıkıyor ağlamaya başlıyorum ve bu durumdan çok utanıyorum. Bu çocuk bana bir şey yaparsa bu halimle kendimi nasıl savunacağım? Yardım eder misiniz?

Hocam ilk yumruğu siz atarsanız siz suçlu olursunuz ne demiş polat ilk mermi onlardan gelmeli.
Eğer ki vurdu çenesine dikkat edin çünkü ölebilir gibi geliyor yanlış bir bilgi olmasın ama karnına vur yani ya da nöbetçi hoca vs. bir şey yok mu?

Hocam ilk yumruğu siz atarsanız siz suçlu olursunuz ne demiş polat ilk mermi onlardan gelmeli.
Eğer ki vurdu çenesine dikkat edin çünkü ölebilir gibi geliyor yanlış bir bilgi olmasın ama karnına vur yani ya da nöbetçi hoca vs. bir şey yok mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her derste laf sokuyor. İngilizce birşeyler okuyoruz. Yanlış telaffuzum nedeniyle nasıl bilmezsin tarzı cümleler kuruyor. Çok sinir oluyorum ve bana taktı. Bir gün gelip vursa vurabilir. Buna karşı tedbir almak istiyorum.
O tür insanlar sadece iğneleme üstüne yaşayan insanlar vurmaya bir tarafları yemez.Sende iğnele yada sallama kendi kendine havlar durur.

Yeni konular

Geri
Yukarı