Birine Karşı Olan Duygusal Bağım

Konuyu hortlattığınız için teşekkür ederim sabah sabah bittim be...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aramızdaki samimiyet gerçekten farklıydı... O benim için gerçekten yeri ayrı olan birisi. Hem arkadaş olarak hem de diğer türlü... Nedenini bilmiyorum, bazen bazı şeyler sadece olur diyorum hatırladıkça... Üstünden çok uzun zaman geçti ama hâlâ dün gibi hatırlıyorum. Pek yakışıklı birisi olduğum söylenemez. :)
İçindeki boşluğu onunla kapatmaya çalışmışsın abi, ama kısa bir süre. Herşey mükemmel olamayacağı gibi buda olmamış gayet olağan bir şekilde. Hiç bir şeyden tatmin olmuyorsun büyük ihtimalle, bu gibi haller insanı yıkar, Allah muhafaza intihara kadar yolu var. Bu kadar yıkık olmamızın nedeni aslında dünyaya bakışımızdan kaynaklı desek yalan olmaz sanıyorum. Bu gibi meselelere takılıp, çok fazla şey kaçırıyor olabiliriz. Şu evreni biraz inceleyince diğer canlılardan ne kadar farklı olduğumuzu fark etmek beni etkilemişti mesela, aslında demek istediğim gerçektende huzuru yanlış yerde arıyoruz bence. Şu evrende bu meselelerden dolayı kendimizi fark edememek, buna uygun davranmamak kendimizi bir sınavda gibi hissetmemek kendimize yaptığımız bir kötülük ve hatta çok daha fazlası olur. Peygamberim (sallallahu aleyhi ve sellem) uyku ölümün kardeşi demiş, uykunun yatakla ne kadar alakası varsa, ölümünde toprakla o kadar alakası var desek yanlış bir çıkarım olmaz umarım. Ne zaman biteceğini bilmediğimiz bir geri sayım var ve biz bunun ne kadar bilincindeyiz diye sormak lazım kendimize. Daha dün çocuktuk, ne zaman bu günlere geldik farkında bile olduğumuzu sanmıyorum, muhtemel, eğer yaşarsak 80 yaşına gelince de ne ara bu yaşa geldim diyeceğiz. Kendimce bir şeyler döktüm buraya, sakın beni ilimli biri sanmayın cahil bir çocuktan başkası değilim, yazdıklarında bol bol yanlış da bulabilirsiniz, beni referans almayınız. Allah hepimize hidayet nasip etsin inşAllah.

Ya aslında birçok detayı es geçtim yazarken gerçekten... Genelde tekim zaten. Ya trendeki oğlanla arkadaşlardı aslında... Ve oğlanın adı Umut...[emoji20] Dediğim gibi sadece hoşlandığım kızı değil bir sürü konuda yanımda olan dert ortağımı da kaybettim...

Eğer yakınlarında bir yerlerdeyse git demir sopa ile döv. Kol ve ayak kemiklerini kır. Ciddiyim, eğer senin onu sevdiğini biliyorsa ve senin onunla çıktığını biliyorsa ve halen o kıza asılıyorsa(Kız da suçsuz değil ama ona dokunamazsın, hem kız olduğu için, hem sevdiğin için), bu çocuğun tüm kemiklerini kırsan yeridir. Eğer kırarsan azmettirici olduğumu kabul edeceğim mahkemede.

Tünelin sonu çıkmaz sokak. Bir halt olmaz bu işten. Salla gitsin kızı.

3 yıl öncenin konusu, kız kim bilir kaç kişiyi daha böyle ağlatmıştır...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı