Benden yaşça büyük birisinden hoşlanmak

Bir mesleğim yok, öğrenciyim.
Kanka bu bahsettiğin kadınla evlenmek imkansıza yakın gibi birşey üzülerek söylüyorum çok umudun olmasın. Ancak Allah'ın işi belli olmaz. Belki kadın hiç evlenmez sen büyüyene kadar yada evlenip boşanır. Tabi bu şekilde kabul ediyorsan sadece bu ihtimal üzerinde evlenebilirsin.

Kanka bu bahsettiğin kadınla evlenmek imkansıza yakın gibi birşey üzülerek söylüyorum çok umudun olmasın. Ancak Allah'ın işi belli olmaz. Belki kadın hiç evlenmez sen büyüyene kadar yada evlenip boşanır. Tabi bu şekilde kabul ediyorsan sadece bu ihtimal üzerinde evlenebilirsin.
Evet biliyorum. Ama tüm umudumu kaybetmek de istemiorum.
Belki cidden bir ihtimal ya sadece onu kovalıyorum.

Sana tavsiyem gerçek hayatta kimseye bunu anlatma.
Yıllar sonra karşına çıkarsa yapın sevdiğin kadının yaşına uyuyorsa maddi durumun ona eşitse yada ondan daha iyiyse 1 ihtimal olabilir.
Yook anlatmıyorum zaten. Sadece ben ve buradaki anonim insanlar biliyor.
Umarım bir gün olur. Dediğiniz gibi az daha büyüyünce ihtimal artabilir.

Son düzenleme:
Rüyalar bilinçaltının bir yansımasıdır. Saplantılarının rüyana girmesi gayet normal bir durum. Kabus gibi birşeydir bu.
Pazartesi günüde gördüm hocam, cidden saplantı oldu artık.
Beyleri kadın benden 12 yaş değil 11 yaş büyükmüş az önce fark ettim.

Son düzenleme:
Bugün kadına buluşmak istediğimi yazdım kabul etti ve pazar günü gidip her şeyi anlatacağım. Sanırım hayatımın en garip anı olacak. Kabul etmeyeceğini sandım ama garip bir şekilde etti.

Geri
Yukarı