Çözüldü BenQ GL2460B ile NVIDIA 920MX ekran kartı uyum sağlar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jounce

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, 1 haftadır monitör arıyorum. İki mönitör arasında kalmıştım, LG 22MK400H almayı düşünüyordum hatta sipariş ettim fakat sonradan vazgeçtim. Şimdi BenQ GL2460BH almayı düşünüyorum. Laptop'a bağlayıp, Laptop'u kasa olarak kullanacağım. Sadece LOL oynuyorum. Fakat şüphelerim var, ekran kartımla uyum sağlar mı bu monitör?

Ekran kartım: NVIDIA GeForce 920MX

Ürün: BenQ GL2460BH 24" 75hz 1ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD TN Oyun Fiyatı.

Çözüm
Evet, uyum sağlayacaktır. HDMI üzerinden bağlarsınız ve Windows'tan da görüntü ayarlarını halledersin.
Evet, uyum sağlayacaktır. HDMI üzerinden bağlarsınız ve Windows'tan da görüntü ayarlarını halledersin.

Çözüm

Yorumunuz için teşekkür ederim. Yorumlarda okuduğum üzere, HDMI kablosu olmadan geliyormuş içinde. Ayrı olarak sipariş etmek zorundayım yani HDMI kablosunu. HDMI 1.4 olan bir kablo mu almalıyım yoksa HDMI 2.0 olan bir kablo mu almalıyım sizce?

Yorumunuz için teşekkür ederim. Yorumlarda okuduğum üzere, HDMI kablosu olmadan geliyormuş içinde. Ayrı olarak sipariş etmek zorundayım yani HDMI kablosunu. HDMI 1.4 olan bir kablo mu almalıyım yoksa HDMI 2.0 olan bir kablo mu almalıyım sizce?
LG monitörü aldım ve içinde geldi ama Benq göndermeyebilir, doğru diyorsunuz. 2.0, 144 Hz için, bence gereksiz. Alabilirseniz VESA sertifikalı alın ama onlarda tuzlu oluyor, 1.4 yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı